שירותי הדברה https://pesticidesgreen.co.il שירותי הדברה לצרכן שנשבר מריסוס לא מועיל! Thu, 11 Feb 2021 07:26:06 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.4 שירותי הדברה בראשון לציון https://pesticidesgreen.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%91%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%9f/ Sat, 16 Jan 2021 12:02:21 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=843 שירותי הדברה בראשון לציון כאשר מעוניינים בקבלת שירותי הדברה בראשון לציון, כדאי לשאול בני משפחה או חברים שביצעו פעולה זו לאחרונה בביתם וזאת כדי לקבל המלצות על מדברים איכותיים שמבצעים עבודה מצוינת שפותרת את הבעיה לחלוטין. להזמנת שירותי הדברה בראשון לציון חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: בחירת שירותי הדברה בראשון לציון אפשרות נוספת […]

הפוסט שירותי הדברה בראשון לציון הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

שירותי הדברה בראשון לציון

כאשר מעוניינים בקבלת שירותי הדברה בראשון לציון, כדאי לשאול בני משפחה או חברים שביצעו פעולה זו לאחרונה בביתם וזאת כדי לקבל המלצות על מדברים איכותיים שמבצעים עבודה מצוינת שפותרת את הבעיה לחלוטין.

להזמנת שירותי הדברה בראשון לציון חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

בחירת שירותי הדברה בראשון לציון

אפשרות נוספת היא לבדוק באתרי האינטרנט כיוון ששם יש המלצות של לקוחות על שירותי הדברה בראשון לציון שבוצעו לשביעות רצונם. בעיר הענקית חיים הרבה מאד תושבים רובם במגדלי דירות ומקצתם בבתים פרטיים. בשתי האופציות אפשר לראות מדי פעם נמלים שיוצרות שביל או ערימה של חול והן נעות מנקודה לנקודה בתוך הבית. זה קורה בדרך כלל סמוך למטבח אם הושאר מזון בחוץ, או סמוך לחדר האמבטיה, כיוון שהן חופרות ומוציאות חול מהתשתיות.

גם תיקנים מגיעים מעת לעת הביתה ואף על פי שהם לא מזיקים (קראו על הדברת מזיקים), אף אחד לא רוצה לראות אותם בבית ולכן חשוב לבצע הדברה כדי שהבעיה לא תגיע הביתה.

אופציות של הדברה

קיימות כמה אופציות שכולן יוצרות הגנה מקסימלית מפני הימצאותם של תיקנים ונמלים בבית. הראשונה היא הדברה של חומרים כימיים אשר קוטלת את החרקים הקיימים (קיימת גם הדברה ירוקה). מעבר לכך, המדביר מרסס את החומר בכל פינה בבית, בהיקפם של כל הקירות ומאחורי הרהיטים. כמו כן הוא מרסס מתחת לכיור של המטבח כיוון שזהו המקום שעלולים לצוץ ממנו בעיקר תיקנים שמסתובבים בצינורות הביוב.

אפשרות נוספת היא ריסוס באמצעות חומרים אקולוגיים שמבצעים עבודה זהה, אך מדובר בחומרים שהם ידידותיים לסביבה והם אינם כימיים. בשנים האחרונות רוב הציבור מעדיף שהמדביר יבצע שירותי הדברה בראשון לציון בדרך זו, כדי לא להכניס חומרים כימיים מסוכנים הביתה, במיוחד בבתים שגדלים  בהם ילדים וחיות מחמד.

התנהלות בנושא ההדברה

כדי ליצור אפקטיביות מקסימאלית, סוגרים את כל החלונות בבית. כשהמדביר מסיים את הריסוס, יוצאים מהבית לשעתיים ומאפשרים לחומר להיספג כראוי על הפנלים, המרצפות והפרקטים. לחומרים הללו אומנם אין ריח אך לאחר שעתיים פותחים את כל החלונות בכל ההיקף של הבית ומאפשרים לבית להתאוורר כראוי.

ההנחיה של המדביר היא לא לשטוף את האריחים מיד לאחר ההדברה אלא לאפשר לחומר להיספג כראוי בכל המרחב כדי שאם ייכנסו לבית נמלים או יעופו פנימה תיקנים, הם יחושו את החומר ודבר זה יגרום למותם באופן כמעט מידי.

כאשר מדובר בבית פרטי, המדביר מרסס את החומר גם בחצר ובגינה, כיוון שאם יהיו במקומות הללו חרקים, קיימת סבירות שבשלב מסוים הם ייכנסו גם הביתה ואף אחד אינו מעוניין שזה יקרה.

ברוב המקרים מי שמבצע שירותי הדברה בראשון לציון הם מדבירים מוסמכים שיש להם ניסיון רב בסוגים שונים של פעולות הדברה. כאשר מזמינים מדביר יש לוודא שהוא בעל רישיון תקף כך שברור שהוא עבר את הקורסים הרלוונטיים בתחום זה והוא יודע כיצד לפעול נגד כל אחד מסוגי החרקים.

אולי יעניין אותך:

הפוסט שירותי הדברה בראשון לציון הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
פעולות מידיות להדברת פשפשים https://pesticidesgreen.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%93%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a4%d7%a9%d7%a4%d7%a9%d7%99%d7%9d/ Sat, 16 Jan 2021 11:33:05 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=834 פעולות מידיות להדברת פשפשים חרקים ומזיקים הם גורמים שאינם רצויים בבית וכשמדובר בפשפש המיטה אשר מוצץ את דמם של בני הבית, על אחת כמה וכמה. להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: פשפש המיטה בבית קל לזהות את פשפש המיטה על פי כתמי הדם על המצעים, גללי צואה קטנטנים בצבע שחור וביצים […]

הפוסט פעולות מידיות להדברת פשפשים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

פעולות מידיות להדברת פשפשים

חרקים ומזיקים הם גורמים שאינם רצויים בבית וכשמדובר בפשפש המיטה אשר מוצץ את דמם של בני הבית, על אחת כמה וכמה.

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

פשפש המיטה בבית

קל לזהות את פשפש המיטה על פי כתמי הדם על המצעים, גללי צואה קטנטנים בצבע שחור וביצים קטנות בכל מקום. ההתפשטות של פשפש המיטה היא מאד מהירה ולכן קיימת חשיבות גדולה לבצע את ההדברה באופן מידי. כל פשפשה מטילה שלוש מאות ביצים בכל הטלה ולכן כמות הטפילים והפשפשים גדלה בקצב מסחרר.

הפעולה הראשונה שיש לבצע היא להעביר צילומים למדביר המקצועי כדי לוודא שאכן מדובר בפשפשים והוא ידריך את בני המשפחה על פעולות ההכנה הראשונית שהם אמורים לבצע וזאת לפני ההדברה הכימית.

פעולות מידיות להכחדת הפשפשים

כדי לבצע הדברת פשפשים רוחבית מבצעים כמה פעולות אלמנטאריות. מורידים את המצעים שמונחים על כל המיטות ומכבסים אותם בשישים מעלות, בתום הכביסה מעבירים אותם למייבש הכביסה לייבוש. החום הגבוה הן בעת הכביסה והן בעת הייבוש, מסייע לפעולת הכחדת כל הפשפשים שהיו על המצעים באופן מאסיבי.

בשלב שני מנקים באמצעות שואב אבק בעל תפוקה גבוהה את המזרן על כל שטחו ובמיוחד בקפלים שבין פינות המזרן. כמו כן בספה בסלון, בכורסאות, בכריות הנוי ובכל ריהוט נוסף שקיים בבית, בשטיחים ולאורכם של הווילונות.

ריסוס כימי בבית

הדברת פשפשים מתבצעת באמצעות חומרים כימיים ייחודיים אשר הם ייעודיים נגד המזיקים הללו. רק מדביר מקצועי שעבר קורסי הכשרה אשר מודע לתפוצה של הפשפשים ברחבי הבית ולדרכים הנכונות כדי לבצע הדברה רוחבית ומאסיבית, מסוגל לבצע מהלך זה כראוי ובאופן אפקטיבי.

הוא מרסס בכל המקומות שמועדים לפורענות, ליד הרהיטים ועליהם בכל רחבי הבית ולא מפספס אף נקודה וזאת כדי ליצור הגנה מושלת על בני הבית. מדובר בחומר שהוא מסוכן ולכן יש לשים לב ולא לאפשר לתינוקות ולחיות מחמד להסתובב במקום אלא לאחר שמנקים את החומר בהתאם להחיות של המדביר וזאת כדי שלא תהיה השפעה של החומר עליהם.

ביצוע הדברה רוחבית

קשה לדעת מהיכן הגיעו הפשפשים הביתה, יכולות להיות לכך אפשרויות רבות. יש מקרים רבים שהפשפשים הגיעו מדירות סמוכות שבהן יש פשפשים ולכן הם עברו בין הדירות. לאור זאת קיימת חשיבות רבה לביצוע הדברת פשפשים רוחבית לא רק בדירה הספציפית אלא גם בכל הדירות הסמוכות כדי לקטול את הבעיה באופן מוחלט.

ביצוע של הדברה בדירה אחת בלבד יצור מצב שלאחר פרק זמן מסוים שוב יעברו פשפשים מהדירה הסמוכה והבעיה תחזור על עצמה שוב ושוב. מכיוון שאף אחד אינו מעונין לישון עם פשפשים במיטה ולחוש בהם בנקודות רבות ברחבי הבית, יש לעשות כל שניתן כדי לבצע ריסוס גם אצל כל השכנים.

הדבר מהותי במיוחד אצל אנשים שמפתחים אלרגיות למאכלים שונים או לחומרים ספציפיים, כיוון שנושא זה עלול להשפיע עליהם והדבר עלול להוביל לפריחה ולתופעות אלרגיות נוספות.

קיטורית חזקה במיוחד של חברת Karcher SC3 Easy Fix

אולי יעניין אותך:

הפוסט פעולות מידיות להדברת פשפשים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
3 דרכים מתוחכמות לביצוע הדברת נמלי אש https://pesticidesgreen.co.il/3-%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%aa%d7%95%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2-%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%9e%d7%9c%d7%99-%d7%90%d7%a9/ Sat, 28 Nov 2020 05:57:50 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=823 3 דרכים מתוחכמות לביצוע הדברת נמלי אש אף על פי שהן קטנות מאוד, הן גם אכזריות מאוד. הן שתלטניות, מחוללות נזק רב ואפילו מסוכנות עד כדי כך,  שהן הוכרזו בין מאה הפולשים הבעייתיים ביותר בעולם של האיגוד הבין-לאומי לשימור הטבע.מי הן נמלי האש ואיך מתמודדים מולן. להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו […]

הפוסט 3 דרכים מתוחכמות לביצוע הדברת נמלי אש הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

3 דרכים מתוחכמות לביצוע הדברת נמלי אש

אף על פי שהן קטנות מאוד, הן גם אכזריות מאוד. הן שתלטניות, מחוללות נזק רב ואפילו מסוכנות עד כדי כך,  שהן הוכרזו בין מאה הפולשים הבעייתיים ביותר בעולם של האיגוד הבין-לאומי לשימור הטבע.מי הן נמלי האש ואיך מתמודדים מולן.

להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

מי היא נמלת האש

נמלת האש היא ממשפחת החרקים, אחד מסוגי הנמלים העוקצות. ישנה נמלת האש הגדולה שצבעה אדום-שחור וגודלה כ-4 מ"מ וישנה נמלת האש הקטנה צבעה אדום-כתום, גודלה כ-1.5 מ"מ. הנמלים עוקצות כל ידי נעיצת שיניה של הנמלה בבשר ועקיצה בערת העוקץ שנמצא בבטנה. לרוב הנמלים עוקצות את הקורבן בקבוצה, כשכל נמלה עוקצת מספר פעמים (עוד על הדברת מזיקים).

איך היא הגיעה לישראל

מקורה של נמלת האש הוא בדרום אמריקה והיא נפוצה בעולם, בשל הסחר בעצים שבהם נמצאים קינים של הנמלים. גם לישראל הגיעה נמלת האש בדרך זאת, כבר בשנת 1997, במשלוח ימי לקיבוץ בצפון. לאחר כמה שנים שבהם התבססה והתפזרה, התגלתה בוקר אחד בבריכה בקיבוץ לאחר שילדי הקיבוץ התחילו לצרוח ויצאו עקוצים מהבריכה. מאז שנת 2005 שבה היא התגלתה לראשונה בארץ, היא כבר מוכרת כמעט בכל ישוב בארץ, נעשו עליה כתבות והוקמו ועדות ממשלתיות לטיפול בבעיה. נמלת האש מופצת גם בעזרת עציצים ושתילים הנמכרים במשתלות.

כמה מסוכנת היא יכולה להיות

נמלת האש הקטנה מכילה בגופה הקטנטן ארס והרס. עבור בני האדם העקיצה שלה תראה כמו כוויה, תגרום לכאבים קשים שימשכו כמה ימים והאלרגיים יחוו תופעות קשות אפילו יותר. עבור החיות נמלת האש מסוכנת אפילו יותר. עקיצת נמלת האש עלולה לגרום לעיוורון לחיות הבית והמשק ואפילו למוות. הן תוקפות בעדרים חיות קטנות וטורפות אותן, את הנמלים האחרות בסביבה הן משמידות לגמרי והופכות להיות היחידות באזור.

מה עושים עם נמלי האש

נמלי האש מסתובבות בכל מקום ובכל הארץ ומיד כאשר מבחינים בהם יש לדאוג לביצוע הדברת נמלי אש. הן צפות במים, עפות באוויר וקשה מאוד להשתלט על תפוצתן המהירה. אפשר לנסות להיפטר מהן באמצעים ביתיים. למשל פיתיון מורעל בצורת מזון שיאכל על ידי המלכה ולאחר שתמות, ימותו כל נמלי הקן יחד איתה. אפשרות נוספת היא להניח מזון דביק על מקלות והנמלים ידבקו אליהם. אם חלילה נכנסו נמלים הביתה, יש להזיז את הכיסאות והספות מהקיר כדי שהנמלים לא יגיעו אליהם ולא יעקצו את היושבים עליהם.

הדברת נמלי אש

להפטר מנמלי אש זוהי משימה לא פשוטה ורצוי שתטופל על ידי מדביר מקצועי ומנוסה. כאשר מדווחים לחברת הדברה על חשש להימצאותם של נמלי אש בחצר, בגינה או בבית הם דואגים להגיע במהירות, מכינים פיתיונות, מקלות דביקים וריסוס ומבצעים הדברה בכמה שלבים.

חשוב לוודא שהמדביר שהוזמן הוא מדביר מקצועי מוסמך בעל רישיון בתוקף ובוגר קורסים והכשרות. בעזרת הידע והניסיון הוא יוכל גם לבצע ריסוס כימי עבור הדברת נמלי אש.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת נמלים

אולי יעניין אותך:

הפוסט 3 דרכים מתוחכמות לביצוע הדברת נמלי אש הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
3 בדיקות לצורך פשפש המיטה זיהוי https://pesticidesgreen.co.il/3-%d7%91%d7%93%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a6%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%a4%d7%a9%d7%a4%d7%a9-%d7%94%d7%9e%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%96%d7%99%d7%94%d7%95%d7%99/ Sun, 22 Nov 2020 13:45:37 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=816 3 בדיקות לצורך זיהוי פשפש המיטה פשפש המיטה הוא חרק מטריד ומזיק אשר מלווה את האדם מאז ומעולם. כיצד מזהים נוכחות שלו ומה צריך לעשות כשמוצאים אותו.   להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: מיהו פשפש המיטה זהו חרק ממשפחת הפשפשים שלרוב אין להם שום קשר עם בני האדם או חיות […]

הפוסט 3 בדיקות לצורך פשפש המיטה זיהוי הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

3 בדיקות לצורך זיהוי פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק מטריד ומזיק אשר מלווה את האדם מאז ומעולם. כיצד מזהים נוכחות שלו ומה צריך לעשות כשמוצאים אותו.

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

מיהו פשפש המיטה

זהו חרק ממשפחת הפשפשים שלרוב אין להם שום קשר עם בני האדם או חיות והם ניזונים בדרך כלל מצמחים. זיהוי פשפש המיטה הוא היחיד שמלווה את האדם עוד מימי המערות, שם קיננו הפשפשים על העטלפים, מצאו דרכם לאדם ועד היום האדם לא מצא האדם דרך יעילה להפטר ממטרד זה. עקיצתו של פשפש המיטה אינה מסוכנת אך היא בהחלט מציקה, מכאיבה, מגרדת ועלולה לגרום לדלקות ולזיהומים

איך מוצאים אותו

קשה מאוד להבחין בנוכחות של פשפש המיטה. הוא מסתתר במזרני השינה, בעומק המיטות ובריפודים. פשפש המיטה אוהב חום וכשהוא מרגיש חום גוף הוא יוצא לצוד את קורבנו. עקיצות פשפש המיטה יתרכזו באזור הגב והבטן אך אפשר למצוא אותן על כל הגוף. עדות לנוכחותו של פשפש המיטה זיהוי יהיו כתמים שחורים ואדומים קטנטנים על המצעים ובאזור המיטה. הכתמים השחורים הם צואתו של פשפש המיטה והכתמים האדומים הם סימני דם לאחר העקיצה.

איך הוא הגיע לכאן

פשפש המיטה הוא נווד ומגיע בדרכים שונות לבתים, לרוב בעזרת רהיט עתיק שהגיע, או חבילה שהתקבלה. אף על פי שהדעה הרווחת היא שיש קשר ביניהם לבין בעלי החיים, הדבר אינו נכון. פשפשי המיטה נפוצים מאוד בבתי מלון ובטיסות ואנחנו מביאים אותם הביתה יחד אתנו.

הדברת פשפש המיטה

לאחר שאובחנו עקיצות על בני המשפחה המאופיינות לפשפש המיטה זיהוי ולאחר שנמצאו כתמים האופייניים גם בהם לפשפש המיטה, רצוי להזמין חברת הדברה מקצועית לצורך ההדברה. קשה מאוד עד בלתי אפשרי להיפטר מצרת פשפש המיטה באמצעים ביתיים. ניעור השמיכות וכיבוס המצעים בהרתחה לא יועילו מכיוון שהחרק מסתתר במזרנים, בבסיסי המיטה ויש צורך באיתור מקצועי, כדי להיפטר מקיומם בבית.

איך מדבירים פשפש מיטה?

לפני הדברת פשפש המיטה המדביר יגיע לבדוק שאכן מדובר במזיק מכיוון שהדברתו מסובכת ומצריכה שימוש במכשור מסוים. לא כל חברות ההדברה מחזיקות ציוד זה ולכן יש לברר היטב שהמדביר אכן מקצועי ומבין במזיק פשפש המיטה. מדבירים חסרי ניסיון בהדברת פשפש המיטה עלולים להציע ללקוח להחליף מצעים, אך זה כמובן לא יפתור את הבעיה, כיוון שיש לטפל בשורש  שלה.

לאחר שאישר את הימצאותו של פשפש המיטה ישאב המדביר בעזרת שואב מיוחד את כל האזור הנגוע ואת החדר כולו, מאחר שגוף האדם הוא נשא לפשפש המיטה, יש לבדוק אזורים נוספים בבית וגם במקום מרבצם של בעלי החיים. את תכולת השואב יש להרחיק באופן מידי מהבית. לאחר השאיבה יתבצע ניקוי בכל המקומות הנגועים באמצעות קיטור בעל עוצמה גבוהה במיוחד ורק לאחר מכן יבוצע הריסוס בעזרת חומרי ההדברה שיבטיח הרחקת המזיקים ומנוחה ללקוחות. על בני הבית להיות מחוץ לביתם עד לסיום התהליך.

קיטורית חזקה במיוחד של חברת Karcher SC3 Easy Fix

אולי יעניין אותך:

הפוסט 3 בדיקות לצורך פשפש המיטה זיהוי הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
2 דרכים אפקטיביות בנושא הדברת פשפשים https://pesticidesgreen.co.il/%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a4%d7%a9%d7%a4%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%90%d7%a4%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%91%d7%99%d7%aa/ Sun, 08 Nov 2020 09:57:44 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=809 2 דרכים אפקטיביות בנושא הדברת פשפשים חרק מציק זה מלווה את האדם מיליוני שנים, עוד מימי המערות. עקיצתו מזיקה ומסוכנת אך קשה מאוד לראות אותו ולהדביר אותו. מי הם הפשפשים ומה עושים נגדם? להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: דע את האויב הפשפשים הם משפחה גדולה מאוד של חרקים בטבע שלרובם […]

הפוסט 2 דרכים אפקטיביות בנושא הדברת פשפשים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

2 דרכים אפקטיביות בנושא הדברת פשפשים

חרק מציק זה מלווה את האדם מיליוני שנים, עוד מימי המערות. עקיצתו מזיקה ומסוכנת אך קשה מאוד לראות אותו ולהדביר אותו. מי הם הפשפשים ומה עושים נגדם?

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

דע את האויב

הפשפשים הם משפחה גדולה מאוד של חרקים בטבע שלרובם אין שום קשר עם האדם. הסוג שנקרא פשפש המיטה הוא היחיד שנדד מהעטלפים להטריד את בני האדם. העקיצה שלו אינה קטלנית אך היא מסוכנת לאנשים רגישים ומציקה באופן כללי. קשה להבדיל בין עקיצת הפשפש לעקיצות אחרות בעין לא מקצועית ולכן יש לחפש עדויות נוספות לנוכחותו של פשפשי מיטה בביתכם ולדאוג לבצע הדברת פשפשים ללא דיחוי.

זיהוי ואיתור של פשפש המיטה

את הפשפש עצמו יהיה קשה מאוד לראות מאחר שהוא משטח את גופו ועל יד כך מצליח להגיע למקומות מסתור כמו פינות בסיס המיטה למשל, את העדויות שהוא משאיר אפשר לראות בקלות. גללי צואה בצורת כתמים שחורים קטנים על המצעים, כתמי דם אדומים על המצעים הם סימן לפעולת העקיצה וביצים קטנות דמויות אורז הם עדות להטלה של פשפש המיטה. אם נתקלתם בכאלה סימנים רצוי ליצור קשר עם מדביר מקצועי שיגיע למטרת הדברת פשפשים.

הגעתם של הפשפשים הביתה לאחר נסיעות שלנו בארץ ובעולם

קשה להאמין אבל ברוב הפעמים האחראים להבאתם של הפשפשים אלינו הביתה הם אנחנו בעצמנו. פשפש המיטה נפוץ בבתי מלון ובמטוסים ובעת ביקור שלנו באחד מאלה, ייצמד הפשפש לבגדים ויחזור אתנו הביתה. אפשרות נוספת היא שרהיט עתיק שהבאנו הביתה או חבילה שקיבלנו, הביאו איתם יחד גם את הפשפש.

הדברה ביתית

פשפש המיטה הוא יצור עקשן ואין אפשרות להפטר ממנו ללא עזרה מקצועית של מדביר מקצועי ומנוסה. עם זאת יש כמה דברים שכדאי לעשות ובעיקר לא לעשות בטרם מגיע המדביר. אסור לנסות להדביר בחומרים ביתיים מכיוון שזה עלול להפיץ את נוכחותו של הפשפש ברחבי הבית, אסור להוציא שום דבר מהחדר הנגוע ואסור לחשוף את מזרן המיטה לשמש. מומלץ לכבס את המצעים בהרתחה, לכבס גם וילונות ומוצרי טקסטיל אחרים שהיו בקרבת המקום הנגוע.

הדברה מקצועית

הדברת פשפשים היא פעולה לא פשוטה הדורשת מקצועיות, ניסיון וציוד מיוחד להדברה זאת. ההדברה מתבצעת בשלבים ועל בני המשפחה ובעלי חיים המתגוררים בבית להתרחק ממנו עד לסיום תהליך ההדברה .

כיצד מתבצעת ההדברה

בשלב ראשון יגיע המדביר לאשר שאכן מדובר בפשפש המיטה, לאחר מכן הוא ישאב את כל מה שקיים באזורים הנגועים בעזרת שואב מקצועי בעוצמה גבוהה ויסלק את הפסולת מהבית. השלב הבא בתהליך הדברת פשפשים הוא ניקוי יסודי על ידי קיטור חזק של כל האזורים והחדרים ולסיום ריסוס השטח בחומרי הדברה. הדברת פשפשים היא משימה לא פשוטה ולא כל חברת שירותי הדברה בעלת ניסיון בנושא. חשוב לוודא את הפרטים לפני הזמנת המדביר ולבדוק שהוא מוסמך ובעל רישיון בתוקף.

אולי יעניין אותך:

הפוסט 2 דרכים אפקטיביות בנושא הדברת פשפשים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
4 פעולות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב https://pesticidesgreen.co.il/%d7%94%d7%96%d7%9e%d7%a0%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/ Thu, 08 Oct 2020 09:13:53 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=801 4 אופציות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב ברחבי תל אביב פועלים מדבירים רבים המבצעים סוגים שונים של הדברות, בהתאם לצורך בכל אחד מהבתים או המשרדים. הדברות בתל אביב אינן עניין של מה בכך ויש להזמין מדביר מוסמך בלבד שיש לו רישיון לביצוע הדברה, כדי שהדבר לא יבוצע באמצעות אדם שהוא אינו מקצועי ואינו בר סמכא […]

הפוסט 4 פעולות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

4 אופציות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב

ברחבי תל אביב פועלים מדבירים רבים המבצעים סוגים שונים של הדברות, בהתאם לצורך בכל אחד מהבתים או המשרדים.

הדברות בתל אביב אינן עניין של מה בכך ויש להזמין מדביר מוסמך בלבד שיש לו רישיון לביצוע הדברה, כדי שהדבר לא יבוצע באמצעות אדם שהוא אינו מקצועי ואינו בר סמכא לעסוק בכך.

 

להזמנת שירותי הדברה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

בחירת מדביר מיומן לעבודה מושלמת

אחת הדרכים המוצלחות ביותר לבחירת מדביר היא לקבל המלצה מקרוב משפחה או מחבר שנעזר מעת לעת במדביר מקצועי והוא מרוצה מהניסיון ומרמת האחריות של המדביר. בנוסף לכך אפשר לראות גם חוות דעת חיוביות או שליליות, על מדבירים שונים שמבצעים הדברות בתל אביב.

ביצוע הדברה בבית

ברוב המקרים המגמה היא לבצע הדברה ירוקה, כדי לסייע בשמירה על איכות הסביבה וכדי לא להשתמש בחומרים כימיים חזקים ללא צורך. גם החומר שמרססים בהדברה ירוקה משפיע מאד על התיקנים ועל הנמלים ולכן אין כל צורך להשתמש בחומר חזק יותר, שעלול לגרום לנזק בעתיד לבני הבית או לחיות המחמד הגרות בו.

פעולותיו המאסיביות של המדביר המקצועי

אם מדובר בתיקנים או נמלים (עוד על הדברת נמלים) הנראים לפעמים בבית, השיטה של המדביר היא לרסס את כל השטח לאורכם של כל קירות הבית. בדרך זו ההשפעה תהיה בכל המרחב. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לארון המטבח מתחת לכיור כיוון שדרך צינור הביוב עלולים להגיע תיקנים ונמלים ולכן ריסוס מוגבר בנקודה זו יעניק שקט נפשי למשפחה.

בתום הפעולות הללו, סוגרים את כל הפתחים בבית ומעניקים לחומר את ההזדמנות לשקוע בתוך המרצפות או לוחות העץ. לאחר כשעתיים פותחים את כל הפתחים כך שכל הבית יתאוורר כיאות. ברוב המקרים ההנחיה של המדביר היא לא לשטוף את האריחים והפרקטים בכל הבית, אלא לאחר כמה ימים כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית של ההדברה.

אך אם חיים בבית זה תינוקות וילדים קטנים שזוחלים לפעמים על הרצפה, או עלולים להכניס לפה צעצוע שהיה על הרצפה או חטיף שנפל, שוטפים את הרצפה באופן חריג לאחר ההדברה. החשש מההשפעה של החומר על הילדים, גובר על הרצון ליצור אפקטיביות לאורך זמן. קיימת סבירות שעקב השטיפה מיד לאחר ההדברה טווח הזמן שבו החומר יהיה אפקטיבי יהיה מעט קצר יותר, אך עדיין תהיה השפעה רוחבית בכל הבית, כך שתיקנים או נמלים לא יתפתחו אלא יכחדו תוך פרק זמן קצר.

בדרך זו פועלים המדבירים אשר מבצעים הדברה בתל אביב, גם אם גרות בבית בדרך קבע חיות מחמד כמו חתולים או כלבים. הם נמצאים שעות רבות על הרצפה וגם מלקקים לא אחת את פרוותם ולכן זהו הליך מסוכן עבורם. הבעלים של הכלב או החתול אף פעם לא ייקח סיכון, גם אם מדובר בהדברה אורגנית. לכן הוא נוקט משנה זהירות ושוטף היטב את כל המרצפות לאחר ההדברה בהתאם להנחיות של המדביר, כדי לא לגרום נזקים בלתי הפיכים לחיות האהובות.

אולי יעניין אותך:

הפוסט 4 פעולות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
5 המקומות שבהם מתחבאים פשפשים בבית https://pesticidesgreen.co.il/5-%d7%94%d7%9e%d7%a7%d7%95%d7%9e%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%91%d7%94%d7%9d-%d7%9e%d7%aa%d7%97%d7%91%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%a4%d7%a9%d7%a4%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%91%d7%99%d7%aa/ Thu, 27 Aug 2020 09:02:49 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=791 5 המקומות שבהם מתחבאים פשפשים בבית גילוי של פשפשים בבית מצריך פעולה מהירה ויסודית כדי לקטול את כל הפשפשים הקיימים בבית. מי שגילה פשפש אחד בבית, קיימת סבירות גבוהה שיש עוד עשרות כאלו ואפילו מאות ולכן החשיבה היא לקטול אותם באופן זריז, כדי למנוע התפשטות נוספת שלהם. להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו […]

הפוסט 5 המקומות שבהם מתחבאים פשפשים בבית הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

5 המקומות שבהם מתחבאים פשפשים בבית

גילוי של פשפשים בבית מצריך פעולה מהירה ויסודית כדי לקטול את כל הפשפשים הקיימים בבית. מי שגילה פשפש אחד בבית, קיימת סבירות גבוהה שיש עוד עשרות כאלו ואפילו מאות ולכן החשיבה היא לקטול אותם באופן זריז, כדי למנוע התפשטות נוספת שלהם.

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

כל פשפשה יכולה להטיל בפעם אחת כשלוש מאות ביצים שתוך שישה שבועות הופכים לטפילים בוגרים ולכן אין להמתין אלא לקטול אותם כשהם עדיין במצב של ביצים.

איך מגלים פשפשים בבית

מי שרואה עיגולים שחורים על הריהוט או על המזרן וגם כתמי דם על הסדינים בוחן נקודה זו עם מדביר מוסמך וכך מתברר לו שיש פשפשים בבית.

הפעולות הראשונות שיש לבצע הן פעולות של ניקיון וחיטוי ורק לאחר מכן יש לבצע הכחדה כימית באמצעות ריסוס שיבצע מדביר מקצועי מנוסה בלבד.

כל פשפשה יכולה להטיל בפעם אחת כשלוש מאות ביצים שתוך שישה שבועות הופכים לטפילים בוגרים ולכן אין להמתין אלא לקטול אותם כשהם עדיין במצב של ביצים.

איך מגלים פשפשים בבית

מי שרואה עיגולים שחורים על הריהוט או על המזרן וגם כתמי דם על הסדינים בוחן נקודה זו עם מדביר מוסמך וכך מתברר לו שיש פשפשים בבית.

הפעולות הראשונות שיש לבצע הן פעולות של ניקיון וחיטוי ורק לאחר מכן יש לבצע הכחדה כימית באמצעות ריסוס שיבצע מדביר מנוסה בלבד.

הדברה מקצועית נגד הפשפשים

הימצאותם של פשפשים בבית היא מזיקה כיוון שהם מוצצים דם מבני הבית, דבר שהוא דוחה, משאיר אדמומיות על העור שמובילה לגירוד לא נעים שנעלמת לאחר כמה ימים. אנשים שהם מטבעם אלרגיים, סובלים מכך הרבה יותר והם נזקקים לא אחת לטיפול רפואי, דבר שמדרבן עוד יותר את הדברת פשפשים והטיפול המאסיבי במזיקים הללו.

המדביר מגן על עצמו כשהוא מבצע את פעולת הריסוס כיוון שמדובר בחומר כימי שהוא חזק מאד ולכן מסוכן לבני אדם ובמיוחד לתינוקות, ילדים קטנים וגם לחיות המחמד.

בתום הפעולה של הריסוס, המדבר משאיר ללקוחות מידע מדויק ומפורט, מתי הם יוכלו לשטוף את המרצפות ומתי לאפשר לבני הבית לחזור לגור בבית.

פעולה משולבת בכל המבנה

כאשר מתגלים פשפשים בדירה מסוימת, הדבר מעיד על כך שיש פשפשים באופן כמעט וודאי גם בדירות אחרות הסמוכות לדירה זו.

הדרך היעילה היא לשוחח על כך עם השכנים ואם אכן הדבר נכון, יש לשכנע אותם לבצע פעולות זהות ולקרוא גם למדביר. כשמבצעים פעולה רוחבית בזמן זהה, קיימת סבירות גבוהה שהבעיה החמורה תיפתר. אך אם יהיו שכנים מסוימים שלא יבצעו זאת משיקולים שלהם, הפשפשים יחזרו שוב כי הם עוברים בחופשיות ובכמויות גדולות בין הדירות.

אולי יעניין אותך:

הפוסט 5 המקומות שבהם מתחבאים פשפשים בבית הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
2 סיבות להדברת נמלי אש ומזיקים נוספים https://pesticidesgreen.co.il/2-%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%9e%d7%9c%d7%99-%d7%90%d7%a9-%d7%95%d7%9e%d7%96%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%9d/ Mon, 17 Aug 2020 13:20:16 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=782 2 סיבות להדברת נמלי אש ומזיקים נוספים נמלי אש הן מסוג הנמלים המהוות סכנה לציבור ולכן חשוב להכחיד אותן במהירות לפני שהכמות שלהן תגדל באופן משמעותי ותיצור בעייתיות רבה באזור תל אביב. להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: הנמלים הללו מסוכנות בכל מקום אך כשמדובר בסביבת מגורים שיש בה באופן […]

הפוסט 2 סיבות להדברת נמלי אש ומזיקים נוספים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

2 סיבות להדברת נמלי אש ומזיקים נוספים

נמלי אש הן מסוג הנמלים המהוות סכנה לציבור ולכן חשוב להכחיד אותן במהירות לפני שהכמות שלהן תגדל באופן משמעותי ותיצור בעייתיות רבה באזור תל אביב.

להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

הנמלים הללו מסוכנות בכל מקום אך כשמדובר בסביבת מגורים שיש בה באופן טבעי אוכלוסייה רבה הכוללת ילדים ותינוקות רבים חשוב להכחיד את הבעיה המהותית מוקדם ככל האפשר.

הדברת נמלי האש ברחבי ישראל

נמלי האש הגיעו לישראל רק לפני כמה שנים אך ממועד הגעתן לישראל, ישראלים רבים כבר מזהים אותן ומודעים להשלכות של קיומה בסביבת המגורים ולכן תוך פרק זמן קצר הם מזמינים את שירותי הדברת מזיקים בתל אביב, כדי שירססו את שביל הנמלים ואת קינים שלהם מוקדם ככל האפשר.

מדבירים מקצועיים בלבד בתחום נמלי האש

מדבירים מקצועיים בעלי רישיון לעסוק בכך, קיבלו הסמכה לעסוק בתחום ההדברה, כיוון שהם למדו בקורס ייעודי במהלך תקופה מסוימת, כדי להבין באופן מעמיק את הרכבם של החומרים הכימיים המיועדים לכל סוג של מזיקים, טפילים, חיידקים או מכרסמים.

בכל פעם שמגיע לישראל מזיק חדש, המדבירים עוברים השתלמויות רלוונטיות ומקבלים מידע רוחבי כיצד לפעול בכל סיטואציה, באילו חומרים להשתמש כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית. בדרך זו הם קיבלו הכוונה לגבי הדברת נמלי אש לאור העובדה שמדובר במזיק מיוחד ביותר.

המדבירים מבצעים שירותי הדברה מסוג זה בתשומת לב מרבית ותוך הגנה מקסימלית על גופם כדי שנמלי האש לא יעקצו אותם במהלך הפעולה הנחוצה.

מהן נמלי אש

נמלי האש הגיעו לישראל כפי הנראה עם אחד המטענים שכלל סחורה והגיע לישראל דרך ההובלה האווירית או הימית. נמלי האש הראשונות נראו באחד הקיבוצים בצפון ישראל, אך מהר מאד הן התרבו ואפשר לראות אותן כבר במקומות רבים ברחבי הארץ. הן קיימות באזורי טבע אך לא אחת הן מגיעות גם לערים, לקיבוצים ולמושבים.

אם רואים בבית נמלי אש, מבצעים פעולה ראשונה והיא של הרחקת כל הריהוט מהקירות. בדרך זו הן נותרות בסמוך לקירות ולא עולות על הריהוט וכך יש פחות סיכוי לעקיצות. במקביל לכך, מבצעים את הפעולות הטבעיות להשמדה שלהן ומזמינים מדביר מקצועי.

נמלי אש הורסות עץ פרי
נמלי אש הורסות עץ פרי

עקיצה של נמלת אש

נמלת אש היא קטנטנה בצבע אדום או כתום, וגודלה הוא של כמה מילימטרים בלבד. עם לא יהיה נעים בכלל לקבל עקיצת נמלת אש היא מסוגלת לעקוץ עקיצות כואבות ביותר שמובילות לכוויות בגוף הדומות לתוצאה של פריט חם הנוגע בעור ומכאן שמן נמלי האש. במקרים רבים הכוויה היא בדרגה חמורה ולכן היא מצריכה טיפול רפואי כמו משחה רפואית נגד כוויות וחבישה של המקום. הכוויה חולפת תוך כמה ימים אצל רוב הנעקצים, אך יש גם אנשים אלרגיים שההשלכות של הכוויה הן חמורות הרבה יותר ולכן הם זקוקים גם לאבחנה של רופא ולטיפול תרופתי.

לאור הפגיעה של נמלת האש הן בבני אדם והן בבעלי חיים ובחיות מחמד, קיימת מגמה רוחבית לבצע הדברת נמלי אש מיד שכרואים את הנמלים הראשונות, שמתרכזות בדרך כלל בסמוך למקורות מים כמו ליד נחל הירקון, בסמוך למזרקות, בריכות שחייה הקיימות ברחי העיר וליד צנרת מים שמטפטפים ממנה מים באופן קבוע .

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת פרעושים

טיפול טבעי נגד נמלי האש

בשלב הראשון מבצעים פעילויות טבעיות שונות שירחיקו או יכחידו את נמלי האש מהבתים.

  • אם מדובר בבית פרטי, מפסיקים להשקות את הגינה לאורך כמה ימים. הנמלים הללו זקוקות למים ואוהבות לחות, כיוון שאין מים במשך כמה ימים, הן מגיעות למסקנה שבמקום זה אין א. המים הנחוצים להן ולכן הן פונות לאזור אחר.
  • מניחים במקומות יבשים ברחבי הבית מקלות ועליהן מורחים מאכל דביק כמו חמאת בוטנים או לחלופין חומר שהוא ג'ל. נמלי האש מתקרבות למקלות הללו ומעוניינות לקחת מהאוכל אך הן נדבקות למקל ואינן מסוגלות לזוז וכך נותר לאחר מכן רק לזרוק את המקלות לזבל.
  • אם נותרות נמלים על המדרכה או בתוך בית מומלץ לא לגעת בהן אפילו שהן נראות מתות, אלא לשאוב את כולן באמצעות שואב אבק שיונק את כולן.

הדברה באמצעות רעל

המדביר המקצועי יודע באילו חומרים להשתמש כדי לבצע חיסול של כל נמלים האש כדי לפתור את הבעיה באופן מוחלט ולכן במסגרת הדברת מזיקים בתל אביב הוא פועל להנחת רעל ייעודי נגד הנמלים הללו על כל הפאנלים לאורכם של כל הקירות בבית.

הדברה זו מסוכנת לנשים במהלך ההיריון שלהן, תינוקות, ילדים קטנים ובעלי חיים. ולכן הם מורחקים מהמקוםלפחות לשעתיים וזאת בהתאם להנחיות המדויקות והמוקפדות של הדברת מזיקים בתל אביב. לגבי המשך השהייה בבית כשהחומר קיים בו, יש לפעול על פי הנהלים ולשטוף את הרצפה במועד שיאשר זאת המדביר המיומן.

בחצר ובגינה מניחים רעל המאושר לשימוש במקרים הללו על ידי משרד הבריאות, גרגרי גרנולר RPC  בריכוז של שמונים אחוז המעורבבים עם גרגרי בזלת בריכוז של עשרים אחוז.על פי דפוס ההתנהגות של נמלי האש, כשהנמלים רואות פריט מזון חדש הן מביאות אותו לטעימה ראשונה על ידי המלכה. כך הראשונה שטועמת מהמאכל החדש היא המלכה ולאחר שהיא אוכלת את הפיתיון ומתה, גם כל שאר הנמלים אוכלים זאת וכך כל האוכלוסייה שהייתה בקן מתה. זוהי פעולה רוחבית שמקיפה את כולן.

אף על פי שבוצעה פעולה מאסיבית, חשוב לבצע פעולה זהה של פיזור הגרגירים הללו במינון זהה לאחר כמה ימים וזאת כדי לחסל נמלי אש בודדות אם נותרו במקום וזאת כדי שהן לא יתרבו שוב ויחזרו להטריד את בני המשפחה הן בתוך הבית והן בגינה.

בנושא נמלי האש חשוב להיות מאד ערניים ולדאוג לבצע את הפתרונות הטבעיים או הרעילים תוך פרק זמן קצר, כדי להגן על תושבי הסביבה אם מדובר ביישוב עירוני ועל המבקרים והאורחים אם מדובר בשמורת טבע.


קראו עוד על הדברה ירוקה

אולי יעניין אותך:

הפוסט 2 סיבות להדברת נמלי אש ומזיקים נוספים הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
3 דרכים לזיהוי ולטיפול בפשפש המיטה https://pesticidesgreen.co.il/%d7%96%d7%99%d7%94%d7%95%d7%99-%d7%95%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%a4%d7%a9%d7%a4%d7%a9-%d7%94%d7%9e%d7%99%d7%98%d7%94/ Thu, 13 Aug 2020 10:30:36 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=770 3 דרכים לזיהוי ולטיפול בפשפש המיטה קיימים מקרים שבהם הלקוחות רואים במקומות שונים ברחבי הבית שאריות של צואה או עיגולים קטנים בצבע שחור. ברוב המקרים הלקוחות אינם מבינים במה מדובר והדרך הנוחה והנכונה ביותר היא לצלם זאת ולשלוח למדביר מקצועי כדי שיחווה את דעתו המקצועית בנושא זה. להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו […]

הפוסט 3 דרכים לזיהוי ולטיפול בפשפש המיטה הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

3 דרכים לזיהוי ולטיפול בפשפש המיטה

קיימים מקרים שבהם הלקוחות רואים במקומות שונים ברחבי הבית שאריות של צואה או עיגולים קטנים בצבע שחור. ברוב המקרים הלקוחות אינם מבינים במה מדובר והדרך הנוחה והנכונה ביותר היא לצלם זאת ולשלוח למדביר מקצועי כדי שיחווה את דעתו המקצועית בנושא זה.

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

מדביר המיומן שמכיר את כל נושא הדברת מזיקים והחרקים באופן רוחבי ומעמיק, מיידע את הלקוחות שמדובר בפשפש המיטה זיהוי וודאי המצריך טיפול ארוך.

אם אכן מדובר בפשפש המיטה, זהו טפיל שפעיל בעיקר בלילה, הוא ניזון מדם ועוקץ את דיירי הבית. ברוב המקרים מדובר בגירוד קל או באדמומיות קלה על פני העור והדבר חולף תוך כמה ימים. קיימים מקרים חריגים במיוחד לאנשים אלרגיים שעקיצות פשפש היא בעלת השפעה חמורה יותר.

יש לבצע עבודת הכנה מהותית בבית לפני ביצוע הריסוס בפועל. מדביר מקצועי יעביר ללקוח את כל ההנחיות המפורטות ורק לאחר שהוא יבצע את כולן, אפשר יהיה לרסס את הבית בחומר כימי שיקטול אותם.

זיהוי פשפש המיטה

קיימות שתי דרכים לבצע זיהוי פשפש מיטה, האחת היא על ידי צורת הצואה והדם שהפשפש משאיר במקומות שונים ועל ידי גילוי הטפילים השחורים עצמם. בעיקר אפשר לראות זאת על מזרנים כיוון ששם הדבר בולט מיד לעין.

פשפש המיטה זיהוי מתבצע על הריהוט כשרואים את החרקים הקטנים הנראים כמו גלילי אפונה כשהם מתחבאים בין השקעים של הספה במקומות חבויים על הכורסה, בין הקפלים של הווילונות או בין סיבי השטיח. במיוחד אם מדובר בשטיח בעל סיבים ארוכים כמו שאגי, קל לבצע פשפש המיטה זיהוי ולראות אותו,על פי צבעו וצורתו כשהוא מתחבא בין הסיבים הרבים.

פשפשי המיטה אוהבים מאד להימצא בארגזי הכביסה המלוכלכת ולכן יש לשים לב כשמכניסים את הפריטים השונים למכונת הכביסה, אם נראים פשפשים וחשוב לכבס את הבגדים לעיתים קרובות כך שריחם לא יוביל להגעתם של פשפשי המיטה הביתה.

סדר הטיפול בנושאים שונים בבית עקב גילוי פשפש המיטה

הפעולה הראשונה שמבצעים עבור טיפול בפשפש המיטה, היא ניקוי של כל הרהיטים בבית, המזרנים, השטיחים והווילונות. מבצעים זאת תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים ובאופן מאסיבי כדי לנקות היטב כל נקודה ונקודה בכל שטחו של הפריט הספציפי. בתום ניקיון זה מפעילים את שואב האבק שהוא בעל תפוקה גבוהה ויכולת יניקה מאסיבית ובאמצעותו שואבים את כל השטח העליון והפנימי של החפצים הללו בבית. פשפש המיטה, הביצים שלו והשאריות שלהם נמצאים תמיד חבויים במקומות נסתרים ולכן יש צורך בתשומת לב רבה כדי לא לפספס אף פשפש, ביצה או שארית וזאת כדי שהם לא יתרבו שוב.

במסגרת פשפש המיטה טיפול, אוספים את כל המצעים, שמיכות, כלי מיטה וכריות. יש לכבס את כולם בחום גבוה של שישים מעלות, כדי לקטול את החרקים אם הם נותרו בתוך הפריטים הללו. בתום פעולת הכביסה מעבירים למייבש הכביסה שגם הוא פועל בחום גבוה את כל המצעים, כדי שאם נותרו  חרקים הם יכחדו לחלוטין.

יש שמיכות וכריות שאי אפשר לכבס במכונת הכביסה עקב גודלן. הפתרון למצבים הללו הוא לקפל אותם כראוי, לאחסן אותם בתוך שקית ניילון ולאחר מכן להניח אותם בתוך המקפיא. יש לוודא שהקור הוא לפחות מינוס שבע עשרה מעלות וכך פעולת ההקפאה תהיה אפקטיבית ודבר זה יוביל לכך שפשפש המיטה טיפול יהיה מוצלח.

לא אחת מסתבר שחלק מהפשפשים וגם הביצים שלהם מתחבאים בסדקים שנוצרו בקיר ולכן יש לנקות עם חומרי ניקוי גם את המיקומים הללו ולאחר מכן לעשות של שניתן כדי לשאוב באמצעות שואב האבק את הפשפשים אם נותרו שם.

ריסוס נגד פשפשים על ידי מדביר מקצועי  בשיטה הכימית

בתום כל המהלכים הללו מגיע המדביר המיומן ומרסס בכל רחבי הבית חומר כימי מיוחד המסוגל לקטול הן את הפשפשים והן את הביצים, אם נותרו כאלו בנקודות מסוימות.

ריסוס נגד פשפשים בשיטה הטבעית

קיימות כמה המלצות לבצע גם טיפול טבעי נגד פשפשי מיטה:

  • הפעלת קיטור עוצמתי אשר מחמם את השטח ולכן מכחיד את פשפשי המיטה. בנוסף לכך יש לעבור לאחר מכן על פני כל הבית ולשאוב את האוויר באמצעות שואב אבק בעל יכולת יניקה גבוהה.
  • מריחת נוזל שמן עץ התה האוסטרלי במיקומים רבים בבית. הריח החריף ירחיק את פשפשי המיטה.
  • הנחת כמה קעריות קטנות עם מים בבית. הפשפשים יפלו פנימה ויטבעו.

התופעה הרוחבית של פשפש המיטה

קשה לדעת מהיכן הגיעו הביתה פשפשי המיטה , הם יכולים להגיע על גבי רהיט ישן שהוכנס הביתה או לחלופין מאחת הדירות של השכנים שהתופעה קיימת אצלם.

מסיבה זו, כאשר מגלים שיש פשפשים בבית ומבצעים את כל הטיפול המאסיבי להשמדתם, חשוב מאד לשוחח על כך עם השכנים כדי שבמקביל, גם הם יבצעו את כל הניקיון הגדול וגם יזמינו את המדביר שירסס את דירתם (קראו עוד על הדברה ירוקה).

אם השכנים אינם משתפים פעולה ואינם מבצעים זאת, הדבר עלול להיות בעייתי כיוון שפשפשי המיטה יעברו שוב ושוב מדירתם של השכנים וכך לא יהיה אפשר יהיה להיפטר מתופעה זו.

לכן חשוב להשקיע מאמץ בהסברה ובהבנה כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

פשפשי מיטה במקומות ציבוריים

התופעה של פשפשי מיטה נפוצה במקומות ציבוריים כמו בתי חולים ובתי אבות  ואם הדבר קורה שם, אנשי התחזוקה מבצעים את כל הניקיון הנדרש וגם ריסוס מאסיבי.

מקום נוסף שבו רואים את פשפשי המיטה הוא בבתי מלון. לא אחת מגיעים אורחים לבתי מלון והם רואים על המזרן ובמקומות נוספים ברחבי החדר פשפשים. רוב בתי המלון מטפלים בכך ומבצעים את כל הנדרש אך אם זה קיים בחדר, יש לבקש לקבל חדר חלופי ולא להיות בו כיוון שהפשפשים יעלו מהר מאד על המזוודות ובדרך זו, הם יגיעו הביתה בתום החופשה.

אולי יעניין אותך:

הפוסט 3 דרכים לזיהוי ולטיפול בפשפש המיטה הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>
עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות https://pesticidesgreen.co.il/%d7%a2%d7%a7%d7%99%d7%a6%d7%aa-%d7%a0%d7%9e%d7%9c%d7%aa-%d7%90%d7%a9/ Sun, 09 Aug 2020 10:02:36 +0000 https://pesticidesgreen.co.il/?p=752 עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות נמלת האש כשמה כן היא, העקיצה שלה צורבת מאד, משאירה שלפוחית אדומה או כוויה ואצל רבים הדבר מוביל גם לאלרגיות. להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו: על כן אף אחד לא רוצה להיתקל בה והציבור עושה כל שניתן כדי להכחיד אותה.אף על פי […]

הפוסט עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>

עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות

נמלת האש כשמה כן היא, העקיצה שלה צורבת מאד, משאירה שלפוחית אדומה או כוויה ואצל רבים הדבר מוביל גם לאלרגיות.

להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

The form can be filled in the actual website url.

על כן אף אחד לא רוצה להיתקל בה והציבור עושה כל שניתן כדי להכחיד אותה.אף על פי שמדובר בנמלה קטנה מאד שאורכה רק כשני מ"מ, הנזק שהיא עושה הוא עצום ואי אפשר לשכוח עקיצה שלה.

נמלת האש בישראל

קיימים שני סוגים של נמלי אש, הגדולה שחיה בעיקר בארה"ב והקטנה שאיכשהו הגיעה ארצה לאזור הצפון לפני כמה שנים ומאז הצליחה להגיע כמעט לכל נקודה ברחבי ישראל.

לאור הנזק הרב שהיא גורמת לבני האדם, הדרגה החמורה של הכוויות והכאבים העזים, המגמה היא להדביר אותה בכל מקום שבו רואים אותה.

הדברה של נמלי האש

קיימות כמה דרכים לבצע הדברת נמלי אש, בצורה של גרגירי הדברה רעילים שממתים אותם, ג'ל שהן נדבקות אליו או ריסוס באמצעות חומר כימי ייעודי שמנטרל אותן.

המגמה היא להרוג את כל הנמלות הנמצאות בתוך הקן וכך מחסלים אותן וגם את דור ההמשך כדי שלא יתרבו. מומחי ההדברה של הרשויות מגיעים לכל מקום בו נודע שקיימים קינים של נמלי האש כדי לבצע את המשימה.

אם התגלו נמלי אש בחצר או בגינה של בית פרטי או של בניין מגורים הן מסתובבות בכל החצר, נצמדות למקורות מים, ברזי השקיה, צנרת, מזרקות ובריכות שחייה.אפשר לבצע בהתחלה הדברה אקולוגית. מכינים מקלות עם חומר מתוק, כמו חמאת בוטנים וכולן נדבקות למקלות.

אם שמים פיתיון, הנמלות אינן אוכלות אותו אלא מעבירות אותו למלכה כיוון שהן חושבות שמדובר במזון. כשהמלכה מתה, אפשר לשאוב את כל הנמלות פנימה באמצעות שואב האבק בעל יניקה עוצמתית ובכך לחסל את הבעיה בגינה.

כשהמצב מחמיר, חשוב לקרוא בהקדם למדביר מוסמך שיודע כיצד לרסס את נמלות האש. מדובר בריסוס ייחודי וייעודי, המדביר מגיע ממוגן עםביגוד מיוחד ומסכה על כל הפנים, כדי שהנמלות לא תפגענה בו תוך כדי תהליך הריסוס.

נמלות אש שנכנסות הביתה

כשנמלי האש נכנסות בחופשיות הביתה, הן עולות על הספות ועל הכורסאות וכך עוקצות את מי שיושב על הרהיטים. הדרך להימנע מעקיצות היא להרחיק את הספות והכורסאות מהקיר וכך הן תטפסנה על הקירותולא על מי שיושב על הכורסאות.

אם נתקלתם בנמלי אש בבית או בחצר, אנו מציעים לתאם אתנו מועד לשירותי הדברה מיוחדת שמחסלת את הנמלים הללו באופן מוחלט, בדרך זו לא אתם ולא ילדיכם יעקצו. השאירו כאן את מספר הטלפון שלכם והמדביר המומחה שלנו ישוחח אתכם, יוודא שמדובר בנמלת האש ויתאם אתכם מועד לביצוע ההדברה הכול כך חשובה.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת פשפשים

אולי יעניין אותך:

הפוסט עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות הופיע לראשונה ב-שירותי הדברה.

]]>