3 המסלולים להדברה ירוקה עבור מזיקים שונים

השמירה על איכות הסביבה והתקנות החדשות,מובילות למהפך בתחום ההדברה ומדבירים רבים עוברים לשיטות הדברה חדשות כדי לא לפגוע בסביבה.

הדברת יתושים מזיקים במיוחד!

להזמנת הדברת ירוקה למזיקים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

הדברה ירוקה בעלת השפעה נרחבת

קיימים כמה סוגים של הדברה ירוקה ומשתמשים בכל אחד מהם בהתאם לסוג המזיקים. כאשר מדברים על הדברה למניעת נמלים או תיקנים (הדברת ג’וקים בתל אביב), משתמשים בריסוס המורכב מחומרים טבעיים שאינם רעילים ואינם בעלי ריח או לחלופין בג’ל אשר שניהם בעלי אפקט משמעותי.

לאחר הריסוס החומר נותר באריחים, הדיירים אינם חשים זאת ביום יום, אך אם יגיעו הביתה תיקנים או נמלים, הם ימותו מהר מאד כיוון שהחומרים הללו יגרמו להם למוות.

אופן ביצוע ההדברה הירוקה

שירותי הדברה בתל אביב בעלי רישיונות לעסוק בכך מרססים את כל השטח הצמוד לקירות בכל מרחב הבית, לשם כך בעלי הנכס מזיזים את כל הספות והרהיטים שאפשר להזיז וזאת כדי ליצור שטח כיסוי מקסימלי. תשומת לב מיוחדת מוענקת לאזורים שהם צמודים לצנרת הביוב הן בשירותים ובחדרי האמבטיה והן במטבח כדי להיות מוכנים לתרחיש שיחדרו חרקים דרך צינור הביוב או הסיפון הממוקם מתחת לכיור המטבח.

בתום עבודת הריסוס, ההמלצה היא לא לשטוף את האריחים אלא לאחר כמה ימים בהתאם להנחיות של המדביר.

הדברה ירוקה בגינה

בבתים פרטיים נהוג לבצע הדברה ירוקה גם בגינה כדי לקטול מזיקים המגיעים אליה. גם בגינות המטופחות סביב הלובי בבניינים משותפים מבצעים הדברה ירוקה כדי למנוע ממזיקים (קראו עוד על הדברת מזיקים) שונים לחיות ולהתרבות שם, לאור החשש שימשיכו מהגינה לדירות של השכנים.

אחריות על הדברה ירוקה

מי שמזמין לביתו או למשרדו הדברה ירוקה אחת לשנה, מודע להשפעה הרבה של הדברה יסודית ואיכותית. ברוב המקרים אין תיקנים ונמלים ואם במקרה עף תיקן פנימה או מגיעים כמה נמלים, הם מתים תוך פרק זמן קצר.

ברוב המקרים תקופת האחריות נמשכת כמה חודשים עד שנה בהתאם לסיכום עם המדביר. כדי לדעת מתי להזמין שוב הדברה ירוקה, המדביר מדביק מדבקה בחלק הפנימי של ארון המטבח מתחת לכיור וכך נוח לדעת מתי בוצעה ההדברה האחרונה.

לאחר כשנה כדאי לבצע שוב הדברה כדי להמשיך את הפעולה הזו שיוצרת שקט מסוים בבית ובמשרד ללא חרקים כלל.

מדבירים בעלי רישיון

חשוב מאד להזמין מדבירים בעלי רישיון שלמדו תחום זה ובידיהם קיים רישיון תקף לעסוק בכך. הם מחויבים ללמוד כמה קורסים כדי להבין את העיסוק בחומרים השונים וגם לעבור קורס במגן דוד אדום כדי שיוכלו לעבוד בתחום זה באופן רשמי ולטפל בכל צורך של הלקוח.

אולי יעניין אותך לקרוא על חברת ניקיון משרדים בתל אביב

אולי יעניין אותך:

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט