הדברת תיקנים בתל אביב

להזמנת הדברת תיקנים  בתל אביב חייגו –  077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

לאור הרתיעה הגדולה של הציבור מהתיקנים מומלץ מאד לבצע הדברה שלהם אחת לשנה, כדי ליצור משטחים הרוויים בחומר הריסוס אשר מרחיק את התיקנים וממית אותם ברגע שהם מגיעים למרצפות שרוססו, גם אם זה לאחר כמה חודשים.

האפקטיביות הרבה של ריסוס נגד תיקנים

הדברת תיקנים בתל אביב באמצעות ריסוס מכילה את החומרים היעילים ביותר שמסוגלים להישאר על המרצפות פרקי זמן ארוכים ולגרום לכך שהתיקנים לא יחזיקו מעמד. הן אם מדובר בחומר הכימי והן אם מדובר בחומר האורגני, בשני המקרים האפקטיביות היא מאד משמעותית ולכן בני הבית אינם סובלים כמעט מהתופעות הללו.גם אם נוצר מצב ותיקן עף בלילה וחדר לדירה, הוא ימות באופן כמעט מידי.

שימוש גובר בהדברה ירוקה

ההדברה הירוקה נוגסת בשנים האחרונות חלק מהותי בכל הריסוסים. מדבירים רבים מתבקשים על ידי הלקוחות לבצע הדברות באמצעות חומרים אורגניים וזאת מתוך רצונם לשמור על הסביבה. החומרים האקולוגיים המרכיבים את התרסיס הם מצוינים ומסוגלים להגן כראוי, על כל בית וכל משרד.

שימוש באמצעים כימיים

תרסיס כימי לביצוע שירותי הדברה מקיפה כולל פריטרואידים עם ממיסים על בסיס מים או שמן. הם מסוגלים להישאר בחלק החיצוני של המרצפות והפרקטים לאורך זמן ולהיות פעילים במאה אחוז.

תרסיסי החומר אשר מותזים ברחבי הבית או המשרד נשארים בתוך חלקיקיו ולכן מסוגלים לקטול תיקנים המגיעים אליהם. חומר הריסוס פוגע במערכת העצבים שלהם וכך הם מתים תוך פרק זמן קצר.

אופן ההדברה בבתים ובמשרדים

מדבירים מקצועיים בלבד בעלי רישיון תקף לעסוק בתחום זה, יכולים לבצע עבודה זו בפועל. זאת כדי שאנשים שלא למדו, לא השתלמו ולא קיבלו לאחרונה את המידע המעודכן, לא יפעלו בתחום זה. (עוד על הדברת מזיקים בתל אביב)

כאשר מוצאים מדביר מוסמך מזמינים אותו לבצע הדברת תיקנים ומחליטים יחד את ומהי השיטה המומלצת לכל מרחב על פי פרטי המקרה בכל בית. הדיירים מפנים רהיטים למרכזי החדרים כדי לאפשר למדביר לרסס לאורכם של כל הקירות בכל הבית.ברגע שכל הקצוות של המרצפות קיבלו מנה של ריסוס האפקטיביות היא לכל השטח כיוון שהתיקן עף או הולך ממקום למקום ותמיד בשלב מסוים הוא יפגוש מעט מהחומר ודבר זה יכניע אותו.

רצוי לבצע הדברה אחת לשנה וכך לאורך שנים. קיימת סבירות גבוהה שבדרך זו יהיה לבני הבית שקט יחסי. אם הם יקפידו לסגור באופן אלכסוני או מלא את השלבים של התריסים, יהיה לתיקנים קשה להיכנס פנימה והמקרים שבהם יחדרו תיקנים מבחוץ יהיו בודדים.

הדברה בטיב מעולה

כדי לבחור במדביר היודע כראוי לבצע הדברת תיקנים, מומלץ להתקשר אלינו לאחר שקיבלתם המלצות עלינו מהמשפחה או מהחברים. השאירו כאן מידע על מספר הטלפון שלכם ונדבר אתכם בקרוב.

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט