הדברת זבובים בתל אביב

להזמנת הדברת זבובים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

זבובים הם יצורים טורדניים בכל מקום וכאשר מדובר בכמויות גדולות של זבובים אשר מפריעים לאורח החיים הנורמטיבי, יש לבצע הדברת זבובים.

מעבר לעניין ההטרדה, על פי ארגון הבריאות העולמי, זבובים הם מעבירי מחלות. ביום יום שלהם הם נמצאים בתוך צואה וזבל ולכן אם הם מגיעים לאחר מכן למזון של האדם, הם עלולים להעביר מחלות מסוכנות כמו טרכומה או כולרה. לכן נושא של הדברת זבובים בתל אביב הוא אקוטי ואינו סובל דיחוי ויש להזמין מדביר מנוסה שיטפל בכך.

הדברת זבובים בדרכים מתוחכמות

אם מדובר בכמות של זבובים המגיעה פה ושם, אפשר לבצע פעולות ביתיות. אחת הדרכים היעילות ביותר להדברת זבובים ומעופפים נוספים היא תלייה של מנורת אור uv במיקום גבוה בבית. מנורה זו מפיצה אור אולטרה סגול, אשר מושך את הזבובים אליו וכשהם מגיעים פנימה הם מתחשמלים ולא יוצאים ממנו.

אופציה נוספת היא מלכודת דבק שגם אותה תולים במקומות גבוהים. גם אליה הזבובים נמשכים בגלל הצבע הצהוב שלה וכך הם נדבקים ולא יכולים לעוף יותר.

דרכי הדברה בתוך הבית

מדביר מוסמך מבצע הדברת זבובים על ידי פיזור של פיתיונות נוזליים או גרגריים בפינות בין המרצפות לקירות. לחלופין אפשר להשתמש גם באבקת אניטה מהולה במים שממיסה את הזבובים. יש למרוח תערובת זו על מקומות חיצוניים כמו דלתות, משקופים או על אדן של כל חלון. מדובר בחומר רעיל ולכן לא מורחים אותו בבתים שגרים בהם ילדים.

הדברה של זבובים בגינות

אם יש זבובים רבים בגינה כדאי לבצע כמה פעולות פשוטות שירחיקו אותם כמו לדוגמה, שתילה של צמחי תבלין בעלי ריח חזק וחריףשמניעים את הזבובים להסתלק ממקום זה, פיזור שמן ארומטי מהול במים, פיזור מלפפונים פרוסים או לימון חצוי ובתוכו זרעי ציפורן.

שיטות הדברה ברפתות ובלולים

הזבובים מטרידים מאד את הפרות וכדי לא לפגוע ביכולת ייצור החלב שלהן, המדביר מבצע כמה דרכים כדי להרחיק מהן את הזבובים. השיטה הנפוצה היא באמצעות דבק אמריליו שאינו רעיל, ומציבים אותו ברחבי הרפת, הזבובים נדבקים אליו וכך מתרחקים מהפרות.

בלולים של תרנגולות, מפזר המדביר את אחד מהחומרים הייעודים כמו נימול או קוויק סטריק והם גורמים לקטילה מידית של הזבובים, כך שגם הם לא קיימים יותר והם גם לא מסוגלים לייצר את דור ההמשך.

הצורך במדביר מקצועי לטיפול במכה של זבובים בבית, בגינה או במשק החי דורש היערכות מיוחדת. אם אתם סובלים מכמות גדולה של זבובים שהולכים ומתרבים, מדביר מיומן שלנו ישמח לעזור לכם. השאירו כאן את מספר הטלפון שלכם והוא ידבר אתכם תוך פרק זמן קצר, כדי לתאם את הדברת הזבובים.

כתבות אחרונות

צרו קשר
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
חייגו למדביר מקצועי עכשיו דילוג לתוכן