הדברת מזיקים בתל אביב

מי שנתקל בעכבר או בחולדה בחצר של בית או בחדר של פחי האשפה מבין מהר מאד שלא מדובר בעניין של מה בכך אלא בנושא שמצריך פעולה מיידית של הדברה כדי שכמות המכרסמים בשכונה לא תתגדל וכדי שהם לא יחדרו לבתים.

להזמנת הדברת מזיקים בתל אביב חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

פעולות נגד המכרסמים

אפשר לבצע שלושה סוגים של פעולות נגד המכרסמים, הראשונה היא הצבת מלכודות ובהן מזון שאהוב על העכברים ועל החולדות כמו לדוגמה טונה בשמן. המזון מדרבן את החיות להיכנס פנימה למלכדות וליהנות מהמאכלים המשובחים. לאחר שהם נלכדו המדביר לוקח את המלכודות לשמורת הטבע הקרובה, או לאזור של דיונות ומשחרר אותם חזרה לטבע ולמחילות.

האפשרות השנייה היא לבצע הדברת מזיקים בתל אביב על ידי שימוש בגרגרי רעל שממיתים את המכרסמים. מדובר בחומר רעיל מאד ולכן המדביר מבצע זאת כשהוא מוגן מכף רגל ועד ראש. הוא מפזר את הגרגרים הללו במקומות שבהם נראו המכרסמים ובכל הסביבה הקרובה, כדי לבצע פעולה מאסיבית שתכחיד את כל המכרסמים שהגיעו לסביבת המגורים.

מכיוון שמדובר בחומר מסוכן, המדביר המוסמך לנושא של הדברת מזיקים בתל אביב,  מדביק מדבקות המתריעות על קיומם של גרגרי רעל במקומות הללו וזאת כדי שלא ייכנסו למקומות הללו ילדים קטנים אשר עלולים לאכול גרגר כזה וכך גם חיות המחמד.

אפשרות נוספת היא די חדשנית, מדובר במכשיר טכנולוגי אשר פועל על תדרים נמוכים ומשמיע רחשים. מתקינים מכשיר זה בגינה או בחצר והוא יוצר גם וויברציות בנוסף לתדרים. התנועתיות הזו עם הקולות המוזרים מרתיעים מאד את החיות ממשפחת המכרסמים וגם את הנחשים. הם חשים חוסר איזון, כאילו האדמה זזה ולכן הם בורחים מהר מאד וכך השטח נותר ללא מכרסמים. הן הוויברציות והן התדרים אינם מפריעים לבני האדם, הם אינם חשים בכך כלל ולכן המכשיר אינו מפריע לדיירים.

הדברה נגד מזיקים

מדבירים מקצועיים אשר מבצעים הדברת מזיקים בתל אביב מציעים ללקוחות הדברה אקולוגית או הדברה באמצעים כימיים נגד תיקנים ונמלים. המגמה הרווחת היום היא לבצע ריסוס אקולוגי וכך להפחית את השימוש בחומרים הכימיים.

מוודאים שהמדביר הוא בעל רישיון הדברה תקף, כך שהוא עבר את כל ההכשרות המתאימות, הוא מכיר את החומרים יודע כיצד לבצע את ההדברה בדרך מקצועית ואחראית.

ביום שבו אמור להגיע מדביר מקצועי מזיזים את כל הריהוט כדי שהוא יוכל לרסס מעל כל הפאנלים בכל החדרים בבית. בנוסף לכך מרוקנים את כל התכולה של הארון במטבח שממוקם מתחת לכיור וזאת כדי לבצע גם בו ריסוס מהותי. ההנחיה היא לסגור את כל החלונות ולתת לחומר להיספג בקירות, באריחים ובפרקטים. רק לאחר שעתיים מאווררים את הבית ומשאירים אותו כמות שהוא למשך כמה ימים ורק לאחר מכן שוטפים היטב את המרצפות.

בדרך זו יוצרים הגנה מרבית על הבית ואם ייכנסו נמלים או תיקנים, קיימת סבירות גבוהה שהם ימותו תוך פרק זמן קצר כיוון שהחומר ישפיע עליהם.

אולי יעניין אותך:

צרו קשר