הדברת מכרסמים בתל אביב

הדברת מכרסמים

להזמנת הדברת מכרסמים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

הצורך בהדברת מכרסמים בתל אביב קורה בדרך כלל בבתים פרטיים, או בחצרות של מפעלים שמתגלים בהם מכרסמים כמו חולדות, עכברושים או עכברים. הימצאותם של המכרסמים בקרבת בני האדם אינה מומלצת כיוון שהם נושאים מחלות רבות והם עלולים ליצור סכנה עקב הנשיכות שלהם. לכן אין ספק שיש לבצע פעולות של הדברה.

הדברת מכרסמים באמצעות רעל עכברים

מי שעוסק בתחום הדברת מכרסמים חייב להיות מומחה לאור העובדה שמדובר בנושא מאד מורכב.השיטה הפשוטה שמבצע מדביר מכרסמים היא פיזור רעל עכברים. פעולה זו מבצעים בדרך כלל אם יש עקבות של עכברים בחדרי אשפה של בניינים משותפים, כדי לעצור את התופעה.

במרחבים פתוחים המגמה היא לא לפזר רעל עכברים כיוון שגם חיות אחרות עלולות לאכול את הרעל בצורת הגרגירים, אשר נראים כמו מזון ודבר זה ימית גם אותם.

המדביר מדביק מדבקות גדולות הן בחדר האשפה והן במבואה כדי ליידע את הציבור על כך שבוצעה הדברה של רעל עכברים וזאת כדי שהדיירים ייקחו זאת לתשומת ליבם ולא יאפשרו לחיות המחמד שלהם לשהות בקרבת מקום.

שיטה חדשנית להדברת מכרסמים

בחצרות מתקינים מכשיר חדשני אשר עובד על גלי קול, התהודה של הצלילים הבוקעים ממכשיר זה יוצרת פחד אצל המכרסמים. כתוצאה מכך הם מתחילים במנוסה ונמלטים מהמקום. בדרך זו מי שעוסק בהדברת מכרסמים משיג שתי תוצאות, המכרסמים ברחו ללא פגע וחזרו לטבע והכי חשוב, הם התרחקו מהבתים הפרטיים.

מלכודות ללכידת מכרסמים

החשיבה העכשווית היא לא לפגוע במכרסמים אלא לדאוג שלא יהיו במקום מיושב ולהחזיר אותם לטבע. הדרך לביצוע מהלך זה היא הצבת מלכודות שונות בחצר או בשטח, שיש בהן פיתויים שונים. לאחר שנלכדו בהן מכרסמים מסיעים אותם לנקודה כמו שמורת טבע, חולות או מקום דומה ושם משחררים אותם. בדרך זו לא הורגים אותם ומאפשרים להם לחזור לטבע ולא לשהות בקרבת המשפחות.

מדבירים מנוסים בתחום המכרסמים

מי שמספק שירותי הדברה בתל אביב של מכרסמים זקוק לרישיון תקף לעסוק בכך, זאת עקב העובדה שהוא חייב להיות בעל ידע בתחומים הקשורים לחומרים כימיים כמו אלו המרכיבים את רעל העכברים או את הריסוסים השונים. הוא צריך לדעת כיצד להתנהל עם מכרסמים כך שלא ינשכו אותו ואיך לתפוס אותם. מעבר לכך הוא צריך לעבור קורס בסיסי בעזרה ראשונה, כך שידע לבצע פעולות בסיסיות בעת הצורך. אדם שאינו בעל ידע ורישיון לא יכול לעסוק בכך.

הידע המקצועי שלנו הוא שם דבר ולכן אם יש לך מכרסמים בגינה, נגיע ונבצע את סוג ההדברה על פי המצב בשטח. השאר כאן את הפרטים שלך ונציג מקצועי שלנו ישוחח אתך ויתאם הגעה למקום כדי לבצע את הפעולות הנדרשות לשביעות רצונך.

צרו קשר
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
חייגו למדביר מקצועי עכשיו דילוג לתוכן