הדברת נמלים בתל אביב

להזמנת הדברת נמלים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

נמלים בודדות אשר נכנסות הביתה, יוצרות תוך פרק זמן קצר שובל ארוך של נמלים אשר נעים וחוזרים מקצה לקצה ללא הפסקה.

טיפול יסודי בנמלים ובתל הנמלים

ישנן כמה דרכים לטיפול בהדברת נמלים וכך לא יהיו בבית כיוון שהם כל יום מכינים גבעה חדשה של חול אשר הולכת ותופסת גובה.

אפשר להשתמש בריסוס על בסיס כימי שמכיל פריטרואידים הכוללים ממיסים והם מיוצרים על בסיס שמן או על בסיס מים. הייחוד שלהם הוא שאינם משאירים ריחות ואינם משאירים סימנים על הריצוף לאחר ביצוע פעולת ההדברה.

מדובר בריסוס שהוא בעל השפעה חזקה. לאחר ביצוע הפעולה כל הנמלים מתים וגם אלו שמנסים מיד לאחר מכן, או לאחר כמה חודשים מתים כמעט במיידי עקב האפקט של החומר הכימי.

טיפול באמצעות חומרים אקולוגיים ירוקים

אפשר לבצע פעולה של הדברת נמלים בתל אביב אך באמצעות תרסיס המורכב מחומרים אקולוגיים אשר מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. אף על פי שלא מדובר בהרכב כימי, הריכוז של כמה חומרים אקולוגיים ספציפיים יחד יוצר חומר הדברה יעיל ומצוין, שקוטל את הנמלים ואינו מאפשר להם להתרבות או להגיע שוב ושוב לנקודות שונות ברחבי הבית.

האפקטיביות נשארת כשנה ולאחר מכן מומלץ להזמין שירותי הדברה בתל אביב נוספת. הנושא אקוטי במיוחד בבתי קרקע שאליהם חודרים נמלים אשר מסתובבים בגינה וכדי למנוע זאת חייב להיות חומר הדברה פעיל על המרצפות.

טיפול נגד הנמלים באמצעים ביולוגיים

אמצעי חדשני ומאתגר הוא מציאת מלכת הנמלים. מדבירים מקצועיים ובעלי ניסיון מאתרים בתוך כל שורות הנמלים את המלכה שלהם ורק אותה הם ממיתים,. מיד לאחר מכן כל הנמלים אינם בחיים ובדרך זו נפתרה הבעיה הנוכחית.

בדרך זו עלול להיווצר מצב שלאחר תקופה מסוימת יגיעו שורות חדשות של נמלים ואז הלקוח יחליט אם להמית גם את המלכה החדשה, או לחלופין לבצע ריסוס בדרך אורגנית או בדרך כימית.

כיסוי מלוא שטח הדירה כדי לנטרל נמלים

נמלי אש יכולים לצוץ בכל מקום אך המקומות האידיאלים עבורם הם רחבי המטבח וקרבה לצנרת. לכן במקומות הללו מבצע הדברת נמלי אש מאסיבי יותר כדי למגר את התופעה באופן מוחלט.

הלקוח מזיז את כל הרהיטים שבדרך כלל צמודים לקירות וכך המדביר נצמד לכל המרצפות הצמודות לקירות ומרסס אותם אחד אחרי השני. בדרך זו המדביר יוצר שליטה על כל מרחב הבית ובכל מקום שיצוצו נמלים, הם לא יצליחו לשרוד ולכן לא יספיקו ליצור שוב גבעות של חול.

אם גם אתם מחפשים מדביר בעל רישיון בר תוקף לעסוק בתחום ההדברה לצורך הדברת נמלים על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, נשמח לבצע זאת עבורכם.

השאירו כאן את מספר הטלפון הנייד שלכם ונציג שלנו יתקשר אליכם בהקדם.

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט