החשיבות הגבוהה של הדברת נמלי אש

נמלי אש הן נמלים בעייתיות מאד כיוון שיש להן עקיצות יוצאות דופן, חזקות במיוחד אשר גורמות לצריבות קשות ואף לכוויות ולאלרגיות.

להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

נמלי האש מסתובבות בכל הארץ ואם רואים אותן בשטח, או בחצר הבית חשוב מאד לטפל בכך באופן מידי, כדי שהנמלים האדומות הללו תגרומנה מעט נזקים ככל האפשר.

ריסוס נגד נמלי אש

כדי לבצע הדברת נמלי אש יש צורך בהדברות מיוחדות, אחת השיטות היא להציב פיתיון הנראה כמו מזון. בהתאם להתנהלות של הנמלים, אף אחד לא ייגע במזון אלא המלכה בלבד. המלכה נוגסת בפיתיון ומתה ומכאן למותם של כל שאר הנמלים הדרך היא קצרה מאד. אפשר להניח ג’ל או מאכל דביק כמו חמאת בוטנים על מקלות וכל הנמלים נדבקות ואינן יכולות לזוז. אחת הדרכים לטפל בנמלות האש היא לאחר מותה של המלכה לשאוב את כולן באמצעות שואב אבק בעל כוח יניקה משמעותי ומאסיבי.

אם הנמלות נכנסות הביתה, הן עוקצות את כל מי שיושב על הספה ולכן הרעיון הוא להזיז את הספות מהקיר וכך הנמלות נותרות ליד הקיר ואינן מגיעות לספה.

כשמזמינים שירותי הדברה חייבים לוודא שהמדביר מוסמך מוודאים שהוא עבר את הקורסים הנדרשים, יש לורישיון בתוקף וכך על פי הידע והניסיון שלו, הוא יכול לבצע גם ריסוס אינטנסיבי בכל המרכז וגם בגינה של חומר כימי שמצליח להרוג אותן בזו אחר זו.

הגעה של נמלות האש

נמלות האש הגיעו ארצה לפני כמה שנים בלבד, אך הן הצליחו להתפשט בכל הארץ. לכן הרשויות המוניציפליות ערניות לנושא זה ובכל פארק או סביבת מגורים שהאזרחים מדווחים שקימות בהם נמלות אש, המדבירים מגיעים תוך פרק זמן קצר כדי לקטול אותם. הצריבות האיומות, הכאבים והאלרגיות הן דבר שאי אפשר לשכוח ולכן המגמה היא למנוע זאת עד כמה שאפשר.

ההשלכות של העקיצות

נמלות האש עוקצות לא רק ילדים ומבוגרים אלא גם בעלי חיים. האפקט של העקיצות הללו הוא משמעותי במיוחד, בעלי החיים נפגעים מאד כמו לדוגמה אם העקיצה מתרחשת בעיניים או סמוך להן, בעל החיים יכול לחלות בעיוורון.

נמלי אש בגינה

נמלות האש זקוקות למים ולכן הן נצמדות לצנרות מים, לבריכות שחייה, מזרקותאו לצינורות השקיה. אחת השיטות להרחיק אותן היא בכך שלא משקים את הגינה לאורך כמה ימים. הנמלת צמאות ולכן מחוסר ברירה, עפות למקום אחר כדי לחפש מים וכך מתפטרים מהן.

צוות המדבירים שלנו מגיע בדרך כלל במהירות רבה ללקוחות שמדווחים על קיומן של נמלות אש בביתם או בחצר שלהם. המגמה היא להציל את בני הבית מהעקיצות הנוראיות ולכן המדביר מכין את הפיתיונות, את הג’ל על המקלות ואת הריסוס ומגיע ללקוחות כדי לבצע שלב אחר שלב.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת נמלים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר