הדברת פשפשים/ פשפשי מיטה

להזמנת הדברת פשפשי מיטה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

פשפשים בבית מתמקמים בדרך כלל על המזרנים, קשה לראות אותם אך בדרך כלל רואים הפרשות שלהם על המזרן וכך מזהים שמדובר בפשפשים.

רצוי מאד לבצע שירותי הדברה אם קיים חשש להימצאותם של פשפשים בבית כי הם גורמים לגרוד חזק בעורם של כל אחד מבני המשפחה.

קיימים גם פשפשים אשר נצמדים לפרחים בחצר, או לגידולים חקלאיים בשדות.

הדברה יעילה ביותר של פשפשים בבית

לטיפול בכל הקשור להדברת פשפשים יש כמה שלבים וחייבים לבצע את כולם ועל פי הסדר.

  • יש לוודא שאכן מדובר בפשפשים. מחפשים סימנים על גבי המזרן וגם בצדדיו, בין הקפלים של הווילונות, מתחת לשטיח, על הכורסה, על הספה, בתוך המסגרת של כל תמונה ועוד. כאשר אין ספק שמדובר בפשפשים, מתחילים בהליך ההכנה להדברה.
  • שואבים באמצעות שואב אבק בעל יכולת יניקה גבוהה את כל השטחים של הרהיטים, התמונות, המזרנים, השטיחים וכל פריט אחר הקיים בבית ועלולים להיות פה פשפשים.
  • מכבסים את כל המצעים, השמיכות, השטיחים והווילונות בטמפרטורה מינימלית של 60 מעלות כדי לקטול את הפשפשים. טמפרטורה נמוכה יותר לא תבצע השמדה מלאה שלהם ולכן יש לבדוק את עמידות המוצר לטמפרטורה זו. רצוי להעביר את הפריטים הלו לאחר מכן גם למייבש הכביסה, כדי להשלים את פעולת הקטילה באמצעות החום שלו.
  • חפצים שאי אפשר לכבס, מכניסים למקפיא למשך עשר שעות לפחות כשהטמפרטורה היא מינוס 17 מעלות לפחות.
  • חשוב ליידע את השכנים על הימצאותם של פשפשים כיוון שבמקרים רבים הם יימצאו גם אצלם.
  • המדביר מבצע ריסוס בכל שטח הדירה כולל פיזור רעל וזאת בגובה הרצפה כדי לקטול את כל הפשפשים שעוד נותרו בה, כולל בתוך סדקים בקירות.

הדברת פשפשים היא הדברה מקצועית ביותר ורק אדם בעל רישיון שהוסמך לכך מודע צורך והוא מעביר ללקוחות את כל המידע כיצד להכין את הדירה עד שלב הריסוס בפועל.

הדברת פשפשים בגינה ובחצר

אם מגלים כי קיימים פשפשים בגינה ובמקומות שונים בחצר, הן כשהם על הקרקע והן כשהם צמודים לפרחים, יש לבצע ריסוס אורגני. כך פועלים גם אם מגלים פשפשים על גידולים חקלאיים כדי לנטרל אותם לנוכח הפגיעה האפשרית בתוצרת החקלאית.

הדברת פשפשים אורגנית מתבצעת על ידי פיזור של פשפשים טורפים בכל המרחב. הם טורפים את הפשפשים האחרים וכך מנטרלים את קיומם בכל השטחים הללו.

בעת ביצוע פעולה זו ובימים שלאחר מכן יש להרחיק מהשטח חיות מחמד, כדי שלא ייפגעו מהפשפשים הטורפים.

פשפשים בבית, בחצר או בשדות זו בעיה אקוטית ויש לטפל בה ללא דיחוי כדי שכמויות הפשפשים לא יגדלו. אם נתקלתם בפשפשים בסביבתכם הקרובה, רשמו כאן את הפרטים שלנו ומדביר מקצועי שלנו יהיה אתכם בקשר בקרוב כדי לסייע לכם.

פעולות להכחדת פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא תופעה מאד לא נעימה. הוא מתביית בדרך כלל במקומות שונים ברחבי הבית כמו בקפלים של המזרן, בין הקפלים של הווילונות, בשטיחים, בחריצים של הספות והכורסאות, בסדקים בקיר ובמקומות רבים נוספים. אפשר לראות את ההפרשות שלו על המזרן ועל הרהיטים וכשמזהים זאת, ברור שיש פשפשי מיטה בבית.

כדי להיפטר באופן מוחלט יש סידרה של פעולות שיש לבצע בשלבים הנכונים וכולם יחד יובילו לכך שתצליחו לבצע הדברת פשפשים מהמיטה או הבית.

בשלב הראשון יש להוריד את כל המצעים ולכבס אותם בחום גבוה של לפחות שישים מעלות. בנוסף לכך בתום הכביסה רצוי להכניס את המצעים למייבש הכביסה, כך שהמצעים יקלטו מכת חום נוספת שתכחיד את הפשפשים, אם נשארו עליהם.

פעולה דומה יש לבצע לווילונות, לשטיחים, כריות ושמיכות. פריטים שאי אפשר לכבס במכונת כביסה עקב גודלם או מכיוון שהם לא ישרדו בחום גבוה של שישים מעלות, יש להניח בשקית בתוך המקפיא. מוודאים שדרגת הקור היא לכל הפחות מינוס שבע עשרה מעלות לפחות ולהשאיר את הפריטים הללו בתוך במקפיא כמה שעות, כדי להמית אותם.

ניקיון יסודי של המזרנים והריהוט

באמצעות שואב אבק בעל תפוקה גבוהה יש לשאוב היטב את כל השטח של הרהיטים ושל כל המזרנים בבית, במיוחד במקומות פנימיים ונסתרים יחסית.

בתום כל העבודות הללו יש לקרוא למדביר מקצועי שיבצע ריסוס ייעודי ובכך יסתיים מבצע זה. חשוב מאד ליידע את השכנים על כך שיש פשפשים בדירה, כיוון שקיימת סבירות שהם עברו גם לדירות של השכנים, או הגיעו הביתה מאחת הדירות הללו.

הדברה מקצועית נגד פשפש המיטה

מדבירים מקצועיים אשר למדו קיבלו הכשרה ועברו את המבחנים הרלוונטיים, מחזיקים רישיון לעסוק בהדברה. קיימים סוגים רבים של חומרים כימיים שבהם הם משתמשים, אשר כל אחד מיועד לטיפול בסוג אחר של מזיקים.

המדביר מבקש בדרך כלל לקבל תמונה של הפשפש או של ההפרשות שלו כדי לוודא כי אכן מדובר בפשפש המיטה. אם אכן מדובר בפשפש, הוא מגיע לאחר ביצוע השלבים הראשונים. הוא מרסס בכל הבית את החומר הכימי הייעודי לפשפשים ומעביר ללקוחות הנחיות כיצד לפעול, מתי לנקות את הבית ועוד.

אם הלקוחות דיווחו לשכנים, קיימת סבירות גבוהה שהבעיה נפתרה. אך אם רואים לאחר פרק זמן מסוים פשפשים נוספים, כדאי לבצע את כל התהליך מחדש כולל ההדברה כיוון שכנראה מדובר בכמות גדולה של ביצים שהתפתחו לפשפשי מיטה ונמצאים שוב בכל רחבי הבית (אם גם נמלים מטרידים אתכם תקראו עוד על הדברת נמלים).

במקרה כזה, יש לוודא עם השכנים שגם הם מבצעים בוודאות את כל הפעולות הנדרשות על פי ההנחיות, כולל ההדברה אחרת יהיה קשה מאד להיפטר מבעיה זו, בכל הדירות ברחבי הבניין.

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט