4 אופציות להזמנת שירותי הדברה בתל אביב

ברחבי תל אביב פועלים מדבירים רבים המבצעים סוגים שונים של הדברות, בהתאם לצורך בכל אחד מהבתים או המשרדים.

הדברות בתל אביב אינן עניין של מה בכך ויש להזמין מדביר מוסמך בלבד שיש לו רישיון לביצוע הדברה, כדי שהדבר לא יבוצע באמצעות אדם שהוא אינו מקצועי ואינו בר סמכא לעסוק בכך.

 

להזמנת שירותי הדברה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

בחירת מדביר מיומן לעבודה מושלמת

אחת הדרכים המוצלחות ביותר לבחירת מדביר היא לקבל המלצה מקרוב משפחה או מחבר שנעזר מעת לעת במדביר מקצועי והוא מרוצה מהניסיון ומרמת האחריות של המדביר. בנוסף לכך אפשר לראות גם חוות דעת חיוביות או שליליות, על מדבירים שונים שמבצעים הדברות בתל אביב.

ביצוע הדברה בבית

ברוב המקרים המגמה היא לבצע הדברה ירוקה, כדי לסייע בשמירה על איכות הסביבה וכדי לא להשתמש בחומרים כימיים חזקים ללא צורך. גם החומר שמרססים בהדברה ירוקה משפיע מאד על התיקנים ועל הנמלים ולכן אין כל צורך להשתמש בחומר חזק יותר, שעלול לגרום לנזק בעתיד לבני הבית או לחיות המחמד הגרות בו.

פעולותיו המאסיביות של המדביר המקצועי

אם מדובר בתיקנים או נמלים (עוד על הדברת נמלים) הנראים לפעמים בבית, השיטה של המדביר היא לרסס את כל השטח לאורכם של כל קירות הבית. בדרך זו ההשפעה תהיה בכל המרחב. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לארון המטבח מתחת לכיור כיוון שדרך צינור הביוב עלולים להגיע תיקנים ונמלים ולכן ריסוס מוגבר בנקודה זו יעניק שקט נפשי למשפחה.

בתום הפעולות הללו, סוגרים את כל הפתחים בבית ומעניקים לחומר את ההזדמנות לשקוע בתוך המרצפות או לוחות העץ. לאחר כשעתיים פותחים את כל הפתחים כך שכל הבית יתאוורר כיאות. ברוב המקרים ההנחיה של המדביר היא לא לשטוף את האריחים והפרקטים בכל הבית, אלא לאחר כמה ימים כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית של ההדברה.

אך אם חיים בבית זה תינוקות וילדים קטנים שזוחלים לפעמים על הרצפה, או עלולים להכניס לפה צעצוע שהיה על הרצפה או חטיף שנפל, שוטפים את הרצפה באופן חריג לאחר ההדברה. החשש מההשפעה של החומר על הילדים, גובר על הרצון ליצור אפקטיביות לאורך זמן. קיימת סבירות שעקב השטיפה מיד לאחר ההדברה טווח הזמן שבו החומר יהיה אפקטיבי יהיה מעט קצר יותר, אך עדיין תהיה השפעה רוחבית בכל הבית, כך שתיקנים או נמלים לא יתפתחו אלא יכחדו תוך פרק זמן קצר.

בדרך זו פועלים המדבירים אשר מבצעים הדברה בתל אביב, גם אם גרות בבית בדרך קבע חיות מחמד כמו חתולים או כלבים. הם נמצאים שעות רבות על הרצפה וגם מלקקים לא אחת את פרוותם ולכן זהו הליך מסוכן עבורם. הבעלים של הכלב או החתול אף פעם לא ייקח סיכון, גם אם מדובר בהדברה אורגנית. לכן הוא נוקט משנה זהירות ושוטף היטב את כל המרצפות לאחר ההדברה בהתאם להנחיות של המדביר, כדי לא לגרום נזקים בלתי הפיכים לחיות האהובות.

אולי יעניין אותך:

צרו קשר