הצעות אפקטיביות עבור פשפש המיטה טיפול

בני המשפחה אינם אוהבים את כל סוגי החרקים שמסתובבים בבית, כולם לא נעימים ולכן במידת הצורך מבצעים ריסוס כדי להכחיד אותם כך שלא יפריעו לחיים הנינוחים.

פשפש המיטה

כאשר נתקלים בבית בגללים קטנטנים שחורים, לבנים או בכתמי דם על המזרן ברור שיש בבית פשפשי מיטה. מדובר בחרק שמוצץ את הדם ולכן יש למצוא לכך פתרון מהיר ויעיל. הדרך הנכונה והקצרה ביותר היא לשוחח עם מדבר מקצועי אשר מוסמך על פי הרישיון שלו לבצע הדברה נגד חרק זה, וכך הוא יודע את שיטות הפעולה להכחדה שלו.

קיימת חשיבות גדולה לביצוע הדברה מהירה, כיוון שיש לבצע פשפש המיטה טיפול לא רק בבית זה אלא גם אצל השכנים כיוון שהחרקים נעים בין הדירות ומטילים ביצים בכל הדירות ולכן חייבים לבצע פעולות רוחביות בזמן זהה.

להזמנת הדברת פשפש המיטה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

שלבי הטיפול להדברת הפשפש

בשלב ראשון יש לינוק באמצעות שואב אבק מאסיבי את כל המזרנים בבית ובמיוחד בקטעים בפינות כיוון ששם הם מתחברים. לאורכם ולרוחבם של המזרנים בחדר השינה ובכל אחד מחדרי הילדים, יתגלו כמויות גדולות של פשפשים, טפילים וביצים שעומדות לבקוע ויש לאסוף את כולם. כמו כן הם מתחבאים בין חלקי הריפוד במושבים של הספות ושל הכורסאות, בשטיחים, בין הכריות ובווילונות.

יש לנקות את כל הפריטים הללו באופן יסודי, או לכבס במכונת כביסה חלקים שהם רחיצים כמו כיסויי ספות, שטיחים קלים או ווילונות המותאמים לכביסה במכונת כביסה. בנוסף לכך יש לכבס את המצעים בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות ולהעביר לאחר מכך למכת חום נוספת במייבש כביסה.

רק לאחר כל העשייה הזו אפשר לתאם מועד להגעתו של המדביר. הוא מרסס בכל רחבי הבית את החומר הכימי שישמיד את החרק. פשפש המיטה טיפול מאסיבי יפתור את הבעיה ואם גם השכנים ישתפו פעולה קיימת סבירות גבוהה שהבעיה תיפתר. אם יש חצר או גינה, הוא ירסס גם במרחב זה.

לא אחת קרו מקרים שבדירה אחת בוצעה הדברה באמצעות חומר כימי יעיל ומאד אפקטיבי כך שכל הפשפשים נעלמו. אך לאחר פרק זמן של כמה שבועות הם הגיעו שוב כיוון שעברו מדירות סמוכות. לאור חשיבות העניין יש לרתום את השכנים או את וועד הבית לביצוע הריסוס הרוחבי ולא לוותר על כך.

קראו עוד על פשפש המיטה זיהוי

איך הגיעו הביתה פשפשי המיטה

לא ברור מהיכן צצו פשפשי המיטה, הסברה היא שהם מגיעים מרהיטים ישנים כך שאם אתם חובבי וינטג’ ולקחתם הביתה רהיטים ישנים כדי לחדש אותם, נראה שהפשפשים היו על הרהיטים והתפשטו מהר מאד ברחבי הבית תוך הרחבת המשפחה באופן תדיר כיוון שמכל ביצה צומחים 300 פשפשים חדשים.

פשפש המיטה יכול להגיע גם ממזרנים שעליהם ישנתם בבתי מלון או מהריפוד במטוסים שנעים בעולם. בכל מקרה פשפש המיטה טיפול חייב להיות מהיר ורוחבי כדי לתת מכה אחת חזקה ולא לראות אותם שוב בבית.

כתבות מומלצות:

צרו קשר