עקיצת נמלת אש כדי למנוע עקיצות צורבות

נמלת האש כשמה כן היא, העקיצה שלה צורבת מאד, משאירה שלפוחית אדומה או כוויה ואצל רבים הדבר מוביל גם לאלרגיות.

להזמנת הדברת נמלי אש חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

על כן אף אחד לא רוצה להיתקל בה והציבור עושה כל שניתן כדי להכחיד אותה.אף על פי שמדובר בנמלה קטנה מאד שאורכה רק כשני מ”מ, הנזק שהיא עושה הוא עצום ואי אפשר לשכוח עקיצה שלה.

נמלת האש בישראל

קיימים שני סוגים של נמלי אש, הגדולה שחיה בעיקר בארה”ב והקטנה שאיכשהו הגיעה ארצה לאזור הצפון לפני כמה שנים ומאז הצליחה להגיע כמעט לכל נקודה ברחבי ישראל.

לאור הנזק הרב שהיא גורמת לבני האדם, הדרגה החמורה של הכוויות והכאבים העזים, המגמה היא להדביר אותה בכל מקום שבו רואים אותה.

הדברה של נמלי האש

קיימות כמה דרכים לבצע הדברת נמלי אש, בצורה של גרגירי הדברה רעילים שממתים אותם, ג’ל שהן נדבקות אליו או ריסוס באמצעות חומר כימי ייעודי שמנטרל אותן.

המגמה היא להרוג את כל הנמלות הנמצאות בתוך הקן וכך מחסלים אותן וגם את דור ההמשך כדי שלא יתרבו. מומחי ההדברה של הרשויות מגיעים לכל מקום בו נודע שקיימים קינים של נמלי האש כדי לבצע את המשימה.

אם התגלו נמלי אש בחצר או בגינה של בית פרטי או של בניין מגורים הן מסתובבות בכל החצר, נצמדות למקורות מים, ברזי השקיה, צנרת, מזרקות ובריכות שחייה.אפשר לבצע בהתחלה הדברה אקולוגית. מכינים מקלות עם חומר מתוק, כמו חמאת בוטנים וכולן נדבקות למקלות.

אם שמים פיתיון, הנמלות אינן אוכלות אותו אלא מעבירות אותו למלכה כיוון שהן חושבות שמדובר במזון. כשהמלכה מתה, אפשר לשאוב את כל הנמלות פנימה באמצעות שואב האבק בעל יניקה עוצמתית ובכך לחסל את הבעיה בגינה.

כשהמצב מחמיר, חשוב לקרוא בהקדם למדביר מוסמך שיודע כיצד לרסס את נמלות האש. מדובר בריסוס ייחודי וייעודי, המדביר מגיע ממוגן עםביגוד מיוחד ומסכה על כל הפנים, כדי שהנמלות לא תפגענה בו תוך כדי תהליך הריסוס.

נמלות אש שנכנסות הביתה

כשנמלי האש נכנסות בחופשיות הביתה, הן עולות על הספות ועל הכורסאות וכך עוקצות את מי שיושב על הרהיטים. הדרך להימנע מעקיצות היא להרחיק את הספות והכורסאות מהקיר וכך הן תטפסנה על הקירותולא על מי שיושב על הכורסאות.

אם נתקלתם בנמלי אש בבית או בחצר, אנו מציעים לתאם אתנו מועד לשירותי הדברה מיוחדת שמחסלת את הנמלים הללו באופן מוחלט, בדרך זו לא אתם ולא ילדיכם יעקצו. השאירו כאן את מספר הטלפון שלכם והמדביר המומחה שלנו ישוחח אתכם, יוודא שמדובר בנמלת האש ויתאם אתכם מועד לביצוע ההדברה הכול כך חשובה.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת פשפשים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט