פעולות מידיות להדברת פשפשים

חרקים ומזיקים הם גורמים שאינם רצויים בבית וכשמדובר בפשפש המיטה אשר מוצץ את דמם של בני הבית, על אחת כמה וכמה.

 

להזמנת הדברת פשפשים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

פשפש המיטה בבית

קל לזהות את פשפש המיטה על פי כתמי הדם על המצעים, גללי צואה קטנטנים בצבע שחור וביצים קטנות בכל מקום. ההתפשטות של פשפש המיטה היא מאד מהירה ולכן קיימת חשיבות גדולה לבצע את ההדברה באופן מידי. כל פשפשה מטילה שלוש מאות ביצים בכל הטלה ולכן כמות הטפילים והפשפשים גדלה בקצב מסחרר.

הפעולה הראשונה שיש לבצע היא להעביר צילומים למדביר המקצועי כדי לוודא שאכן מדובר בפשפשים והוא ידריך את בני המשפחה על פעולות ההכנה הראשונית שהם אמורים לבצע וזאת לפני ההדברה הכימית.

פעולות מידיות להכחדת הפשפשים

כדי לבצע הדברת פשפשים רוחבית מבצעים כמה פעולות אלמנטאריות. מורידים את המצעים שמונחים על כל המיטות ומכבסים אותם בשישים מעלות, בתום הכביסה מעבירים אותם למייבש הכביסה לייבוש. החום הגבוה הן בעת הכביסה והן בעת הייבוש, מסייע לפעולת הכחדת כל הפשפשים שהיו על המצעים באופן מאסיבי.

בשלב שני מנקים באמצעות שואב אבק בעל תפוקה גבוהה את המזרן על כל שטחו ובמיוחד בקפלים שבין פינות המזרן. כמו כן בספה בסלון, בכורסאות, בכריות הנוי ובכל ריהוט נוסף שקיים בבית, בשטיחים ולאורכם של הווילונות.

ריסוס כימי בבית

הדברת פשפשים מתבצעת באמצעות חומרים כימיים ייחודיים אשר הם ייעודיים נגד המזיקים הללו. רק מדביר מקצועי שעבר קורסי הכשרה אשר מודע לתפוצה של הפשפשים ברחבי הבית ולדרכים הנכונות כדי לבצע הדברה רוחבית ומאסיבית, מסוגל לבצע מהלך זה כראוי ובאופן אפקטיבי.

הוא מרסס בכל המקומות שמועדים לפורענות, ליד הרהיטים ועליהם בכל רחבי הבית ולא מפספס אף נקודה וזאת כדי ליצור הגנה מושלת על בני הבית. מדובר בחומר שהוא מסוכן ולכן יש לשים לב ולא לאפשר לתינוקות ולחיות מחמד להסתובב במקום אלא לאחר שמנקים את החומר בהתאם להחיות של המדביר וזאת כדי שלא תהיה השפעה של החומר עליהם.

ביצוע הדברה רוחבית

קשה לדעת מהיכן הגיעו הפשפשים הביתה, יכולות להיות לכך אפשרויות רבות. יש מקרים רבים שהפשפשים הגיעו מדירות סמוכות שבהן יש פשפשים ולכן הם עברו בין הדירות. לאור זאת קיימת חשיבות רבה לביצוע הדברת פשפשים רוחבית לא רק בדירה הספציפית אלא גם בכל הדירות הסמוכות כדי לקטול את הבעיה באופן מוחלט.

ביצוע של הדברה בדירה אחת בלבד יצור מצב שלאחר פרק זמן מסוים שוב יעברו פשפשים מהדירה הסמוכה והבעיה תחזור על עצמה שוב ושוב. מכיוון שאף אחד אינו מעונין לישון עם פשפשים במיטה ולחוש בהם בנקודות רבות ברחבי הבית, יש לעשות כל שניתן כדי לבצע ריסוס גם אצל כל השכנים.

הדבר מהותי במיוחד אצל אנשים שמפתחים אלרגיות למאכלים שונים או לחומרים ספציפיים, כיוון שנושא זה עלול להשפיע עליהם והדבר עלול להוביל לפריחה ולתופעות אלרגיות נוספות.

קיטורית חזקה במיוחד של חברת Karcher SC3 Easy Fix

אולי יעניין אותך:

צרו קשר