פעילות להדברת נמלים

כאשר נכנסים נמלים הביתה, מדובר בדרך כלל בכמות גדולה של נמלים ולכן יש לבצע פעולה מאסיבית כדי ליצור מצב שהנמלים לא ימצאו כל דרך לחדור פנימה שוב.

להזמנת הדברת נמלים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

כאשר נכנסים נמלים הביתה, מדובר בדרך כלל בכמות גדולה של נמלים ולכן יש לבצע פעולה מאסיבית כדי ליצור מצב שהנמלים לא ימצאו כל דרך לחדור פנימה שוב.

תילי חול המעידים על נמלים בבית

מי שרואה פתאום ערימה של חול באמצע הבית, סמוך למטבח או לצנרת, מבין שיש כאן נמלים שמבצעים חפירה. מדובר בנושא אקוטי שיש לטפל בו באופן מידי כיוון שתוך פרק זמן קצר כמות הנמלים הופכת לעצומה והם מטיילים בכל רחבי הבית ומפריעים לאורח החיים בבית.

הדברה מקצועית נגד נמלים

קיימים כמה פתרונות לכך, אך הנכון ביותר הוא להזמין ריסוס אצל מדביר מקצועי אשר מתמחה בתחום זה והוא מבצע זאת באמצעותחומרים בעלי אפקט רציני אשר מדירים את הנמלים מהבית למשך תקופה ארוכה.

ברוב המקרים מדובר בפרק זמן של לפחות שנה, כיוון שאם נמלים מגיעים לשטח הבית הם מושפעים מהחומרים שרוססו והדבר ממית אותם.

הדברת נמלים מתבצע בכל הבית אך במיוחד באזורים שבהם נראו הנמלים, מתחת לכיור במטבח ובנקודות הסמוכות לצנרת כי נמלים יוצאים מהחול הקיים בתשתיות שמתחת לצנרת מתחת לאריחים.

אם מדובר בבית פרטי, המדביר מבצע הדברה גם בחצר כדי שנמלים המבצעים חפירה בחצר לא ייכנסו לאחר מכן לבית המשפחה.

ריסוס נקודתי נגד מלכת הנמלים

אחת הדרכים המוצלחות נגד התפשטות של נמלים בבית היא ביצוע הדברה ביולוגית נגד מלכת הנמלים. מומחים בתחום זה אשר רואים שורות שורות של נמלים החודרים הביתה, בוחנים את כולם ומאתרים מיהי מלכת הנמלים. לאחר מכן מבצעים באופן נקודתי הדברה ביולוגית שלה בלבד. האפקט של פעולה זו הוא שכל הנמלים מתים וכך אין יותר נמלים בבית.

רק מדביר מקצועי אשר מסוגל לאתר את מלכת הנמלים על פי סממנים מיוחדים המאפיינים אותה, יכול לפעול בדרך זו.

סוגים של נמלים

בכל סוג של נמלים שנמצא בבית או בחצר יש לטפל באופן מהיר, אך על אחת כמה וכמה כשמדובר בנמלים מזנים ספציפיים שהם גם עפים או עוקצים. הנמלים האלה מהווים סכנה ולכן יש להיפטר מהם באופן המהיר ביותר האפשרי, כדי שלא יגרמו לנזק ולעקיצות לבני הבית ובמיוחד לילדים קטנים.

אחריות של המדביר לביצוע ההדברה

המדביר משתמש בחומרים ייעודיים כימיים או בהדברה ירוקה. בשני המקרים הוא אחראי על העבודה שנעשתה כיוון שהחומרים הללו סייעו בחיסול סוגים שונים של נמלים בבתים ובמשרדים רבים.

המדביר המקצועי משאיר על דלת ארון המטבח מתחת לכיור תעודת אחריות לפרק הזמן שנקבע כך שהלקוח יידע מתי פרק זמן זה חולף ויזמין שוב את המדביר המקצועי כך שהבית יהיה מוגן תמיד מפני נמלים.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת מזיקים בתל אביב

אולי יעניין אותך:

צרו קשר