4 הסיבות שבגללן מבצעים הדברה ירוקה

שיטת החשיבה בנושא הדברה ירוקה היא לקטול בעלי חיים קטנים המפריעים ביום יום לבני הבית כמו נמלים, תיקנים או זבובים. לעומת זאת כשמדובר במכרסמים, ההעדפה היא ללכוד אותם במלכודות כדי לשחרר אותם לאחר מכן בטבע הרחק מהיישוב.

להזמנת הדברה ירוקה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

הדברה ירוקה שתופסת תאוצה בכל מקום

ההגנה על החי אשר מטמיע המשרד להגנת הסביבה מדרבנת את המדבירים להשתמש בחומרים ייעודיים אשר מיוצרים מחומרים שאינם פוגעים בסביבה, ללא רעלים. מדוברים בחומרים טבעיים אשר גם הם מסוגלים להרחיק תיקנים, נמלים ועוד ומכיוון שברוב המקרים מדובר במזיקים הללו, זו דרך מצוינת להרחיק אותם מהבית אחת ולתמיד.

החומרים הללו ידידותיים לסביבה ולכן אינם יוצרים משקעים או תוצאות לוואי לקרקע על כל רבדיה. זו הסיבה שלקוחות רבים מעדיפים לבצע הדברה ירוקה בתל אביב בדרך זו.

הדברה ירוקה באמצעות הדברה אלקטרונית

כדי לא להשתמש ברעלים ועם זאת לטפל בתופעה של המזיקים כמו עכברים וחולדות שחשוב מאד להרחיק אותם, אפשר להניח בחצר רמקולים ולהשמיע מוסיקה או קולות בתדרים גבוהים. התדרים הללו מוציאים את המכרסמים משיווי המשקל שלהם ולכן הם בורחים מהמקום. התדרים הללו גם מפחידים אותם ולכן הם מעדיפים להתרחק מהמקום. בדרך זו המכרסמים מתרחקים ממקום זה ובמקרים רבים אינם חוזרים לחצר זו. אם מגיעים מכרסמים אחרים, מפעילים שוב מערך זה וגם הסבב החדש בורח מהמקום.

אופציה נוספת היא הנחת מלכודות כדי ללכוד אותם ולאחר מכן, לפתוח את המלכודות בטבע ולאפשר להם להמשיך לחיות בטבע, אך במרחק משמעותי מסביבת המגורים.

הדברה ירוקה נגד נמלים

נמלים יוצרים מטרד בבית ולכן מדביר מקצועי מבצע את הריסוס לבית של חומר לא רעיל נגדם בכל המסלולים שנראה שהם הולכים וחוזרים בהם ובמיוחד במוקד ממנו הם יוצאים לדרך, לעיתים זה קורה בסמוך לתשתיות הצנרת או מאחת הנקודות מהחצר.

שיטת החשיבה בנושא הדברה ירוקה היא לקטול בעלי חיים קטנים המפריעים ביום יום לבני הבית כמו נמלים, תיקנים או הדברת זבובים. לעומת זאת כשמדובר במכרסמים, ההעדפה היא ללכוד אותם במלכודות כדי לשחרר אותם לאחר מכן בטבע הרחק מהיישוב.

ביצוע הדברה ירוקה בבתים שבהם מגדלים בעלי חיים

אחד היתרונות הבולטים של ההדברה הירוקה הוא שאפשר להשתמש בחומר זה ללא כל חשש גם אם בבית הספציפי גרות דרך קבע חיות מחמד כמו כלב, חתול או חיות ביתיות אחרות.

זאת להבדיל מסוגים אחרים של הדברות שבהם קיים חשש שהדבר יפגע בחיות המחמד לאור המסוכנות בחומרים הללו.

לכן אחת השאלות הראשונות ששואלים המדבירים היא אם יש בבית בעלי חיים ואם כן, הם ממליצים לבצע רק הדברה ירוקה.

תהליך ההדברה הירוקה

מהלך הביצוע של ההדברה הירוקה הוא פשוט ויעיל מאד. מזיזים את כל הרהיטים הממוקמים בצמוד לקיר והמדביר מרסס לאורך כל הקיר באמצעות מכשור מיוחד הקיים ברשותו. בדרך זו הוא עובר על כל מרחבי הבית, הסלון, חדרי האמבטיה וכל החדרים.

כמות ריסוס נוספת הוא מרסס בארון שמתחת לכיור המטבח כיוון שמהנקודה הזו עלולים להופיע חרקים לא רצויים בבית.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת פשפשי מיטה

אולי יעניין אותך:

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט