3 דרכים אפקטיביות להדברת מזיקים

רוב הציבור עושה כל שניתן כדי שבסביבת המגורים שלו לא יהיו מזיקים. אם רואים פה ושם ברחבי הבית נמלים, או תיקנים, ממהרים להזמין מדביר מקצועי כדי שיטפל בבעיה כאובה ולא נעימה זו.

להזמנת הדברת מזיקים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

רוב הציבור עושה כל שניתן כדי שבסביבת המגורים שלו לא יהיו מזיקים. אם רואים פה ושם ברחבי הבית נמלים, או תיקנים, ממהרים להזמין מדביר מקצועי כדי שיטפל בבעיה כאובה ולא נעימה זו.

הימצאותם של מזיקים וחרקים בבית

הימצאותם של חרקים בבית מרתיעה דיירים רבים במיוחד כשמדובר בתיקנים שהם אומנם לא עושים כלום, אך הנוכחות שלהם בבית יוצרת תגובות קיצוניות של הדיירים ובמיוחד הדיירות ולכן המטרה היא ליצור הדברה תמידית כך שגם אם יגיעו תיקנים הם ימותו באפן מידי.

הדברה אפקטיבית לאורך זמן

הפתרון הוא הדברת מזיקים אשר בה המדביר בעל הרישיון לעסוק בכך מרסס לאורך כל הקירות בבית. במיקומים שיש רהיטים כמו ספות, הן מוזזות וכך החומר נותר על המרצפות. בנוסף לכך הוא מבצע ריסוס ממוקד גם בארון שבו נמצא הסיפון של כיור המטבח כיוון שבכל מקום בו קיים מזון אורגני עלולים להגיע גם חרקים נספחים.

ההנחיות של המדביר הן לאחר ההדברה להשאיר את הבית סגור כשכל החלונות סגורים גם כן למשך כשעתיים. לאחר מכן לאוורר את הבית, אף על פי שאין כל ריח לחומר הריסוס.

כדי שהחומר המורכב מפריטרואידים על בסיס מים או שמן, יישאר על המרצפות לאורך זמן, אין לשטוף אותן אלא לאחר כמה ימים. בדרך זו האפקטיביות של החומר עולה ואפשר ליהנות לפחות מפרק זמן של כשנה, ללא הימצאותם של מזיקים בבית.

הדברה יעילה של מכרסמים

כאשר יש מכרסמים בחצר או בגינה, חשוב לטפל בכך ויש כמה דרכים יעילות להדברת מכרסמים:

  • פיזור רעל, דבר שממית את המכרסמים אך עלול לפגוע גם בחיות המחמד הביתיות אם הן תאכלנה בטעות את הרעל.
  • הצבת כמה מלכודות ברחבי הגינה כדי לתפוס את המכרסמים. ברוב המקרים המגמה היא לקחת את המלכודות המלאות ולהעביר אותן למקום מרוחק מהבית, בשדה או בטבע ולשחרר את המכרסמים כך שיחזרו למקום הנכון עבורם. המטרה היא לא להרוג אותם אך שלא יימצאו בקרבת בני האדם ובמיוחד לא בקרבת ילדים.
  • הצבת מכשור המפיץ גלי רדיו בתדרים גבוהים המפריעים מאד למזיקים כמו עכברים חולדות ואף לנחשים. הרתעה זו גורמת להם להיעלם ולהתרחק מהשטח. מדובר ברעש שאינו מפריע לבני האדם ולחיות מחמד בבית אלא רק למזיקים.

האפקטיביות של מכשיר זה היא גבוהה מאד ולכן אפשר לראות אותם בחצרות של בתים פרטיים רבים אשר נהנים מגינות ללא מזיקים.

מדביר בעל רישיון להדברת מזיקים

בכל הזמנה של מדביר שאמור לבצע עבודה מקצועית בבית או בחצר, יש לוודא שיש לו רישיון לבצע הדברה זו לנוכח העובדה שהוא עבר הכשרה מקצועית והוא מקבל מעת לעת גם מידע על סוגים חדשים של הדברות, אזהרות על חומרים מסוכנים ועוד.

לחצו כאן להזמנת שירות של הדברת זבובים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר