4 מסלולים מצוינים להדברת מזיקים

בעולם המודרני יש כמה דרכים להדברת מזיקים, חלקם בשיטות כימיות ואחרות בדרכים ירוקות
אקולוגיות , אלקטרוניות וביולוגיות. מדביר
מקצועי אשר נחשף לבעיית מזיקים אצל לקוח זה או אחר, ממליץ על מסלול ספציפי לפתרון
כל בעיה כדי להגיע למידת ההצלחה הגבוהה ביותר.

להזמנת הדברת מזיקים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

כמה אופציות של הדברה כימית

המשרד להגנת הסביבה יצר נהלי עבודה מחמירים בתחום ההדברה ואסר על שימוש בחומרים זרחניים שהיו בשימוש עד לפני כמה שנים וזאת לאור הנזק הגדול שהם גורמים לאיכות הסביבה.

החומרים הכימיים שמשתמשים בהם היום הם פריטרואידים אשר מאושרים לשימוש לצרכי קטילה של מזיקים כמו תיקנים ונמלים.

הדברה ירוקה באמצעים שונים

הדברה ירוקה נעשית תוך שימוש בחומרי הדברה אקולוגיים נטולי ריח ונטולי רעלים, אשר מסוגלים למותת את המזיקים אשר מגיעים מעת לעת לדירות. מיד עם כניסתם לדירה המזיקים יחושו בחומר ותוך פרק זמן קצר הם ימותו.

אופציה נוספת היא התקנת מכשיר הפועל באמצעות גלי רדיו אשר מפחיד את המזיקים ומבריח אותם מהמקום אף על פי שבני האדם כלל אינם שומעים את התדרים הללו והם לא מפריעים להם.

קיימת גם הדברה ביולוגית שבה משמידים חרק מסוים והדבר גורם לקטילה של להדברת מזיקים נוספים כמו לדוגמה פגיעה במלכה של הנמלים לאחר שמאתרים אותה ולאחר מכן כל הנמלים כבר לא פעילות.

ההדברה באמצעות תרסיסים בפועל

המדביר מגיע לבית הלקוח או למשרדו ועליו מיכל ובו חומר כימי או לחלופין חומר אורגני. הוא מרסס באמצעות משפך ייעודי חומר לכל הפינות, לאורך כל הקירות וסמוך לצנרת הביוב אשר מותקנת מהמטבח לחדרי האמבטיה והשירותים. הסיבה לכך היא שתמיד קיים תרחיש שיגיעו תיקנים מצנרת הביוב ולכן מרססים שם כמות נכבדה של חומרים.

לאחר פעולת ריסוס הבית ביסודית, סוגרים היטב את החדרים ומשאירים את החומר כך שישתרש על המרצפות ועל הפרקטים בכל שטח הבית. לאחר כשעתיים פותחים את החלונות אך המדביר ממליץ לא לשטוף את המרצפות, אלא לאחר כמה ימים כך שתהיה אפקטיביות מלאה לחומר שרוסס.

מלכודות עבור לכידת המכרסמים

מקומם הטבעי של המכרסמים הוא בטבע ולא ליד בתי המגורים, אך אין סיבה להרוג אותם כיוון שהם נמצאים שם. לכן משתמשים בכמה דרכים כדי להרחיק אותם מהמקום. המכשור באמצעות גלי הרדיו יוצר בריחה טבעית שלהם.

בנוסף לכך, אפשר ללכוד את המכרסמים במלכודות ייעודיות לכך ולאחר שהם נלכדים להסיע אותם לשדה קרוב, שמורת טבע או לדיונות ושם לשחרר אותם כך שימצאו מקומות לגדול בהם.

במקרים חריגים מפזרים רעל עכברים שאותו העברים, החולדות והעכברושים אוכלים כיוון שהם חושבים שמדובר במזון וכך קוטלים אותם.

קיים חשש שהרעל הזה ייאכל גם על ידי חיות מחמד ולכן המדביר מדביק מדבקות גדולות על ההרעלה שבוצעה, בכל המרחב הקרוב.

לחצו כאן להזמנת שירות של הרחקת יונים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר