5 יתרונות מהותיים של שירותי הדברה

שירותי ההדברה האיכותיים שלנו ניתנים לכל הלקוחות בכל אזור המרכז. החשיבה הבסיסית היא לסייע לכל לקוח הזקוק שירותי הדברה ולטפל בכל בעיה בדירתו או בביתו באופן רוחבי, כדי ליצור להם שקט נפשי.

להזמנת שירותי הדברה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

שירותי הדברה מקצועיים תוך שימוש בחומרי הדברה ייחודיים

המסירות שלנו ללקוחות מתחילה בהבנת הבעיה שבעקבותיה הם מעוניינים בביצוע הדברה. אם הם ראו בביתם תיקנים, נמלים, מכרסמים או כל בעיה אחרת.

בהתאם למידע הספציפי, מדביר מקצועי מנוסה מגיע לבית הלקוחות ומבצע את שירותי הדברה הנדרשת. אם מדובר בתיקנים, הוא מרסס בחומר ייעודי אשר נותר על המרצפות פרק זמן ארוך וגם לאחר שנה ואף יותר מכך, אם יחדרו תיקנים הביתה דרך התריסים, הם ייתקלו בחומר וימותו.

אם מדובר בנמלים, המטרה היא לרסס באמצעות חומר ייעודי בכל רחבי הדירה אך במיוחד בנקודה ממנה יוצאים הנמלים. זה קורה בדרך כלל קרוב למטבח, לצנרת בחדר האמבטיה או בכניסה לבית אם הם מגיעים מהחצר. ריסוס מאסיבי ינתק את רצף הגעת הנמלים בדרך כלל לשנה אחת לפחות ולפעמים אף למעלה מכך.

שירותי הדברה נגד מזיקים

בבתים פרטיים רבים סובלים ממזיקים שונים בחצר, אם קיימת תופעה של מכרסמים כמו עכברים או חולדות חשוב לטפל בכך בהקדם כדי שלא יתקרבו לבני הבית, לכן יש צורך לעשות הדברת מזיקים אחת לשנה לפחות. אפשר לטפל בכך בדרך של הצבת מלכודות, אשר החיות ייתפסו בהן. רוב הלוכדים לוקחים את המלכודות המלאות ומעבירים אותן לטבע, הרחק מסביבת המגורים ושם הם משחררים את המכרסמים.

אופציה נוספת היא פיזור רעל נגד עכברים אשר פותר את הבעיה, אך עם זאת הוא עלול לפגוע גם בבעלי חיים אחרים שיאכלו את הרעל כשיחשבו שמדובר במזון.

שירותי הדברה נגד טרמיטים

טרמיטים הן חיות קטנות מאד אשר חיות ברבדים התחתונים של הקרקע. דיירי בתים פרטיים נוכחים לדעת שיש טרמיטים בבית שאוכלים את העץ ותוך פרק זמן קצר, מספרם מתרבה. במקרים הללו יש לבצע פעולה מהירה ומשולבת. בשלב הראשון מחדירים חומר מיוחד לשכבות הפנימיות בכמה מקומות שונים במרחב, כדי להרוג את כל הטרמיטים אשר נמצאים בשבילים שונים בתוך המחילות שקיימות או שהם יצרו באדמה. לאחר פרק זמן מסוים, מבצעים פעולה זו פעם נוספת וזאת כדי לוודא שאם נותרו טרמיטים, הם ימותו בסבב השני וזאת כדי שלא יהיה להם זכר ושהם לא יפגעו בחלקי העץ בבתים.

שירותי הרחקת יונים

היונים יוצרים לכלוך רב אך מעבר לכך הם מביאים עימם כינים אשר מסוכנות מאד לבני האדם ולכן חשוב מאד להרחיק אותם,כדי שלא יבנו קינים ליד פתחי המזגן או מייבש הכביסה לאור החום הנפלט במיקומים הללו.

אפשר לבצע הרחקת יונים על ידי פרישת משטח פלסטיק מהודק על מסתור הכביסה שאינו מאפשר מעבר, דוקרנים ואמצעים נוספים.

אולי יעניין אותך לדעת הדברת נמלים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר