להזמנת הדברה ירוקה חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

השמירה על איכות הסביבה והתקנות החדשות,מובילות למהפך בתחום ההדברה ומדבירים רבים עוברים לשיטות הדברה חדשות כדי לא לפגוע בסביבה.

הדברה ירוקה בעלת השפעה נרחבת

קיימים כמה סוגים של הדברה ירוקה ומשתמשים בכל אחד מהם בהתאם לסוג המזיקים. כאשר מדברים על הדברה למניעת נמלים או תיקנים, משתמשים בריסוס המורכב מחומרים טבעיים שאינם רעילים ואינם בעלי ריח או לחלופין בג’ל אשר שניהם בעלי אפקט משמעותי.

לאחר הריסוס החומר נותר באריחים, הדיירים אינם חשים זאת ביום יום, אך אם יגיעו הביתה תיקנים או נמלים, הם ימותו מהר מאד כיוון שהחומרים הללו יגרמו להם למוות.

אופן ביצוע ההדברה הירוקה

מדבירים בעלי רישיונות לעסוק בכך מרססים את כל השטח הצמוד לקירות בכל מרחב הבית, לשם כך בעלי הנכס מזיזים את כל הספות והרהיטים שאפשר להזיז וזאת כדי ליצור שטח כיסוי מקסימלי. תשומת לב מיוחדת מוענקת לאזורים שהם צמודים לצנרת הביוב הן בשירותים ובחדרי האמבטיה והן במטבח כדי להיות מוכנים לתרחיש שיחדרו חרקים דרך צינור הביוב או הסיפון הממוקם מתחת לכיור המטבח.

בתום עבודת הריסוס, משאירים את כל החלונות בבית פתוחים בכדי שהבית יתאוורר. כדי ליצור אפקטיביות אופטימלית, ההמלצה היא לא לשטוף את האריחים אלא לאחר כמה ימים בהתאם להנחיות של המדביר.

הדברה ירוקה בגינה

בבתים פרטיים נהוג לבצע שירותי הדברה ירוקה גם בגינה כדי לקטול מזיקים המגיעים אליה. גם בגינות המטופחות סביב הלובי בבניינים משותפים מבצעים הדברה ירוקה כדי למנוע ממזיקים שונים לחיות ולהתרבות שם, לאור החשש שימשיכו מהגינה לדירות של השכנים.

אחריות על הדברה ירוקה

מי שמזמין לביתו או למשרדו הדברה ירוקה אחת לשנה, מודע להשפעה הרבה של הדברה יסודית ואיכותית. ברוב המקרים אין תיקנים ונמלים ואם במקרה עף תיקן פנימה או מגיעים כמה נמלים, הם מתים תוך פרק זמן קצר.

ברוב המקרים תקופת האחריות נמשכת כמה חודשים עד שנה בהתאם לסיכום עם המדביר. כדי לדעת מתי להזמין שוב הדברה ירוקה, המדביר מדביק מדבקה בחלק הפנימי של ארון המטבח מתחת לכיור וכך נוח לדעת מתי בוצעה ההדברה האחרונה.

מדבירים בעלי רישיון

חשוב מאד להזמין מדבירים בעלי רישיון שלמדו תחום זה ובידיהם קיים רישיון תקף לעסוק בכך. הם מחויבים ללמוד כמה קורסים כדי להבין את העיסוק בחומרים השונים וגם לעבור קורס במגן דוד אדום כדי שיוכלו לעבוד בתחום זה באופן רשמי ולטפל בכל צורך של הלקוח.

אם אתה מעוניין להזמין הדברה ירוקה, נוכל לתאם הדברה מסוג זה בביתך באחריות מלאה. השאר כאן את פרטיך ונשוחח אתך בהקדם.

כתבות מומלצות:

צרו קשר

אתר מפורסם ע”י עגם שיווק באינטרנט