הדברת פרעושים בתל באביב

להזמנת הדברת פרעושים בתל אביב חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

כאשר מגלים פרעושים אצל כלב ביתי, יש לבצע פעולה ממוקדת של הוצאת כל הפרעושים מגופו. עם זאת יש לבצע גם הדברה משמעותית בכל הסביבה,כדי לוודא שלא נותרו בשטח לא פרעושים ולא ביצים או זחלים של פרעושים שעלולים לבקוע בהמשך.

שלבי העבודה בנושא הדברת פרעושים בתל באביב

נושא הדברת פרעושים בתל באביב הוא סבוך ויש לבצע כמה וכמה שלבים, כדי לנקות את השטח באופן מוחלט.

  • ביצוע ניקוי יסודי של גופו של הכלב כולל שימוש בתרסיסים מתאימים, אבקות, תרופות ועוד, על פי ההנחיות של הווטרינר. לאחר מכן ישלחפוף באופן מאסיבי את שערותיו כך שלא יישאר עליהם אף פרעוש. בתום הפעולות הללו כדאי לכרוך סביב צווארו של הכלב, קולר ייעודי להרחקת פרעושים.
  • השלב השני הוא שאיבה באמצעות שואב אבק עוצמתי של כל השטח סביב המקומות שבהם שוהה הכלב. מנקים כך היטב את כל הריהוט, מזרנים, שטיחים אם קיימים וסדקים בקירות. בכל מקום כזה עלולים להיות פרעושים, ביצים או זחלים שלהם.
  • השלב הבא הוא ביצוע הדברת פרעושים של המרחב הסמוך לבית כולל מחסן או כל מבנה הנמצא בסמוך. במועד זה יש להרחיק מהמקום חתולי רחוב ואת כל בעלי החיים האחרים העלולים להיפגע מחומר ההדברה, שהוא מסוכן עבורם.
  • הדברת פרעושים נעשית באמצעות תרסיס ייעודי לכך בלבד, חומר אבקתי ובמקרים מסוימים אפשר לצרף גם מג”ח –IGR. המטרה היא ללכוד את כל הפרעושים שהתפזרו בשטח ואת הזחלים והביצים כדי שלא יבקעו מהם זחלים ושוב יהיו פרעושים.
  • בהמשך מטפלים בקרקע, מגרפים, הופכים ומרטיבים אותם, כדי שאם קיימים שם פרעושים או צאצאים שלהם, הם יכחדו.
  • השלב האחרון הוא ריסוס של כל השטח באמצעות מרסס מוטרי מקצועי ואם קיים שטח מרוצף או מדרכה, מרססים שם באמצעות פורמלציות מיקרופסולריות להשלמת התהליך.

ידע ומומחיות בתחום הפרעושים

זוהי נישה מאד מיוחדת מתוך מכלל שירותי ההדברה ולכן רק מי שמכיר את המהלך על כל רבדיו, מסוגל להתמודד עם זה ולבצע את כל השלבים כולם בלי לדלג על אף אחד מהם בדרך כדי ליצור שלמות ביצועית.

שירותי הדברה של פרעושים

המדבירים לומדים חומר רב במהלך קורס ההדברה. אחד התחומים המאתגרים הוא תחום הדברת פרעושים, לאור הזמן הארוך שנדרש כדי לבצע טיפול כה יסודי וההשלכות של מציאת פרעושים נוספים או צאצאים שלהם.

רק אם מבצעים באופן מושלם את כל המהלך המדורג, קיים סיכוי סביר שלא תהיה שוב התפרצות של פרעושים במקום זה.

אנחנו נשלח אליכם מדביר בתל אביב מקצועי שלנו יוכל לבצע גם עבורך מהלך מורכב זה כדי לפתור את בעיית הפרעושים בכל המרחב סביב הבית. מדובר בעבודה סיזיפית אך לאור הניסיון הרב שלנו, נוכל לסיים זאת בהצלחה. השאר כאן את מספר הטלפון שלך ונשוב אליך בהקדם.

צרו קשר
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
חייגו למדביר מקצועי עכשיו דילוג לתוכן