3 דרכים מפתיעות לביצוע הדברת נמלים

נמלים בודדות אשר נכנסות הביתה, יוצרות תוך פרק זמן קצר שובל ארוך של נמלים אשר נעים וחוזרים מקצה לקצה ללא הפסקה.

להזמנת הדברת נמלים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

טיפול יסודי בנמלים ובתל הנמלים

ישנן כמה דרכים לטיפול בקטילה של הנמלים, כך שלא יהיו בבית כיוון שהם כל יום מכינים גבעה חדשה של חול אשר הולכת ותופסת גובה.

אפשר להשתמש בריסוס על בסיס כימי שמכיל פריטרואידים הכוללים ממיסים והם מיוצרים על בסיס שמן או על בסיס מים. הייחוד שלהם הוא שאינם משאירים ריחות ואינם משאירים סימנים על הריצוף לאחר ביצוע פעולת ההדברה.

מדובר בריסוס שהוא בעל השפעה חזקה. לאחר ביצוע פעולת הדברת הנמלים מתים וגם אלו שמנסים מיד לאחר מכן, או לאחר כמה חודשים מתים כמעט במיידי עקב האפקט של החומר הכימי.

טיפול באמצעות חומרים אקולוגיים ירוקים

אפשר לבצע פעולה זהה אך באמצעות תרסיס המורכב מחומרים אקולוגיים אשר מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. אף על פי שלא מדובר בהרכב כימי, הריכוז של כמה חומרים אקולוגיים ספציפיים יחד יוצר חומר הדברה יעיל ומצוין, שקוטל את הנמלים ואינו מאפשר להם להתרבות או להגיע שוב ושוב לנקודות שונות ברחבי הבית.

האפקטיביות נשארת כשנה ולאחר מכן מומלץ להזמין הדברה נוספת. הנושא אקוטי במיוחד בבתי קרקע שאליהם חודרים נמלים אשר מסתובבים בגינה וכדי למנוע זאת חייב להיות חומר הדברה פעיל על המרצפות.

טיפול נגד הנמלים באמצעים ביולוגיים

אמצעי חדשני ומאתגר הוא מציאת מלכת הנמלים. מדבירים מקצועיים ובעלי ניסיון מאתרים בתוך כל שורות הנמלים את המלכה שלהם ורק אותה הם ממיתים,. מיד לאחר מכן כל הנמלים אינם בחיים ובדרך זו נפתרה הבעיה הנוכחית.

בדרך זו עלול להיווצר מצב שלאחר תקופה מסוימת יגיעו שורות חדשות של נמלים ואז הלקוח יחליט אם להמית גם את המלכה החדשה, או לחלופין לבצע ריסוס בדרך אורגנית או בדרך כימית.

כיסוי מלוא שטח הדירה כדי לנטרל נמלים

נמלים יכולים לצוץ בכל מקום אך המקומות האידיאלים עבורם הם רחבי המטבח וקרבה לצנרת. לכן במקומות הללו מבצע המדביר ריסוס מאסיבי יותר כדי למגר את התופעה באופן מוחלט.

הלקוח מזיז את כל הרהיטים שבדרך כלל צמודים לקירות וכך המדביר נצמד לכל המרצפות הצמודות לקירות ומרסס אותם אחד אחרי השני. בדרך זו המדביר יוצר שליטה על כל מרחב הבית ובכל מקום שיצוצו נמלים ,הם לא יצליחו לשרוד ולכן לא יספיקו ליצור שוב גבעות של חול.

מדביר מקצועי בעל רישיון הדברה בר תוקף

יש להקפיד ולהזמין שירותי הדברה וכמובן שהמדביר חייב להיות בעל רישיון בר תוקף לעסוק בתחום ההדברה ולבצע זאת באמצעות החומרים המורשים בלבד על ידי המשרד להגנת הסביבה.

אולי יעניין אותך לדעת על הדברת פרעושים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר