3 המסלולים ליצירת בית נקי על ידי הדברת תיקנים

הדברה מקצועית היא דבר הכרחי בכל בית או דירה, במיוחד אם נראים בה מדי פעם תיקנים שאינם דבר נעים עבור כל דיירי הבית.

להזמנת הדברת תיקנים חייגו – 077-8042177 או השאירו פרטים עכשיו:

הדברה מקצועית היא דבר הכרחי בכל בית או דירה, במיוחד אם נראים בה מדי פעם תיקנים שאינם דבר נעים עבור כל דיירי הבית.

הקפדה על בית נקי למניעת הגעת תיקנים

התיקנים מגיעים הביתה בדרך כלל כדי לחפש מזון ולכן חשוב להקפיד שלא יהיו שאריות של מזון במיקומים שונים בבית וכך להפחית את הסיכוי שיגיעו.

הבעיה היא שרוב התיקנים עפים וכך נכנסים הביתה. רצוי בערב להגיף את התריסים או שיהיו חצי סגורים ודבר זה ימנע את כניסתם.

הזמנת מדביר מקצועי לביצוע הדברה נגד תיקנים

הדרך היעילה ביותר היא להזמין מדי פעם מדביר מקצועי שירסס בכל הבית ריסוס של חומר כימי שהוא אפקטיבי נגד הדברת תיקנים. מדובר בחומר שפוגע במערכת העצבים של התיקנים ולכן כשהם נכנסים הביתה גם אם זה קורה לאחר כמה חודשים או שנה, הם עדיין מושפעים מהחומר הזה שגורם להם לתמותה.

המדביר מרסס באמצעות המכשור המיוחד שלו את כל חלקי הבית, לאורך הקירות, ליד מקורות הביובובמיוחד במטבח מתחת לכיור לאור המזון הרב שעובר שם לאורך כל היום וגם כיוון שזהו פתח של צנרת הביוב.

לצורך הריסוס דואגים שכל הקירות יהיו חשופים, מזיזים את כל הרהיטים שצמודים לקירות וכך המדביר עובר באופן שיטתי בכל שטח הבית ומרסס בחומר האפקטיבי.

המדביר מעניק תקופת אחריות בדרך כלל בת כמה חודשים או שנה בהתאם לחומר הריסוס.

הדברה ירוקה נגד תיקנים

הדברה ירוקה מתבצעת באמצעות חומרים טבעיים שאין להם ריח ושאינם בנויים מחומרים כימיים. בדרך זו מבצעים הדברה בטוחה שאינה מזיקה ולו בטעות לחיות המחמד הגרות בבית.

בדרך כלל לאחר ההדברה סוגרים את חלונות הבית כדי שהחומר ישקע, למשך שעתיים. ההנחיה היא לא לשטוף את האריחים אלא לאחר יומיים שלושה ובדרך זו החומר נותר באריחים ויוצר השפעה לטווח ארוך.

הדיירים אינם חשים ביום יום ריח או השפעה כלשהי של החומר על האריחים, אך אם נכנסים תיקנים בבית הם חשים בהשפעה של החומר ולכן מתים כמעט באופן מידי.

תכיפות של ביצוע הדברה נגד תיקנים

כדי לשמור על בית ללא תיקנים או כדי שהם ימותו מיד לאחר כניסתם הביתה, רצוי לבצע ריסוס נגד תיקנים אחת לשנה וכך להגן על בני הבית מהמכה הלא נעימה הזו.

ברוב המקרים לאורך שנה לפחות קיימת השפעה של חומר הריסוס הן אם מדובר בחומר הכימי והן אם מדובר בחומר הטבעי של ההדברה הירוקה.

חשוב לוודא שבעת הזמנת שירותי הדברה המדביר שמגיע הוא בעל רישיון לעסוק בכך, עבר קורסים ויודע כיצד לבצע את הריסוס באופן מושלם כך שיהיה אפקטיבי לאורך זמן.

אולי יעניין אותך לדעת על הדברת מזיקים

אולי יעניין אותך:

צרו קשר